2752
2734
شما برای برادرت حاضری  عندالمطالبه بگیری؟

آره. وقتی سر مهریه به توافق رسیدیم برا داداشم بابام گفت خب پس ... سکه عندالمطالبه. وقتی برا دخترشون همچین چیزی رو میخوان خب باید برا دختر مردم هم همچین چیزی رو بخوان. اگه دخترشون براشون عزیزه دختر مردم هم برا مردم عزیز.  فرقی نداره که

برای عندالمطالبه هم مردا میتونن یه نامه بگیرن از دادگاه که نمیدونم اسمش چیه و دگ زندان نمی افتن/ در ...

برا 110 تا هیچ چیزی قابل قبول نیست و باید بدن، اگر بیشتر از 110 تا باشه میتونن نامه بگیرن ندن یا قسط بندیش کنن. البته 110 تارو هم قسط بندی میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا 110 تا هیچ چیزی قابل قبول نیست و باید بدن، اگر بیشتر از 110 تا باشه میتونن نامه بگیرن ندن یا قسط ...

اگر مادر شوهر شما  عند الاستطاعه بگیره برای شما

واکنشتون چیه؟

ممنون همسرم که همسرم شدی  

پدر بزرگ شوهرم گفت، اما بابام گفت باید عندالطالبه باشه، اونا هم یکم مقاومت کردن بابام گفت اگه راضی نیستید بهتر برید دنبال یکی دیگه بعد شوهرم گفت هرچی باباشون یعنی بابا من بگه قبوله و اینجور شد که مهر من شد عندالمطالبه

2731

من ازدواج دومم خودم مهریه نخواستم مشکلیم ندارم بنظر من البته مهریه تضمین خوشبختی نیست خدا کنه مردت عوضی نباشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
میدونم در کل میگم چه مرد زندان بره چه یترسه نفعی برا زن نداره

خیلی از مردا از ترس مهریه اخلاق  و رفتار بدشون رو کنار میزارن، خیلیا از ترس مهریه دنبال هوا  و هوسشون نمیرن. حتی زن بعضی وقتا میتونه مهرش رو در برابر گرفتن بچه ببخشه، اگر این زن مهر نداشته باشه هیچوقت نمیتونه همچین کاری به ذهنش برسه چه برسه به انجامش

من ازدواج دومم خودم مهریه نخواستم مشکلیم ندارم بنظر من البته مهریه تضمین خوشبختی نیست خدا کنه مردت ع ...

دور از جون

دور از جون

اگه شوهرتون فوت کنه فقط یک هشتم داراییش به شما میرسه و بقیه به خونوادش میرسه. اگه مثلا تصادف کنه دیه هم همینطور. اما اگه مهر داشته باشید اول از ارثش مهر شما کم میشه.

مهریه عندالاستطاعه خوب به این صورته دگ اگر داشته باشه / که باید همش رو بده/ و ثابت کردنش هم توسط زن باید اتفاق بیفته/ که ثابت کنه داراییش رو داره/ اگر مرد نداشته باشه هم که زندان نمیفته ولی باید بده که قسط بندی میشه

یعنی عملا با عندالمطالبه فرقی نمیکنه

ممنون همسرم که همسرم شدی  
دور از جون دور از جون اگه شوهرتون فوت کنه فقط یک هشتم داراییش به شما میرسه و بقیه به خونوادش میرسه ...

اره عزیزم این تجربه رو سر ازدواج اولم دارم . ازدواج اولم 1365تا سکه و ....مهریه ام بود ولی اصلااااااااا خوشبخت نبودم وحشتناک بود زندگیم فقط تنها جایی به دردم خورد همین قضیه ارث و ... بود . ازدواج دومم واقعا خودم مهریه نمیخواستم هر چیم گفتن خرید و مراسم و طلا نخواستم دیگه شوهرم برای جبران تمام داراییشو به نامم زده حتی حسابهای مغازه به اسم خودمه . واقعا رقم مهریه تضمین خوشبختی نیست خدا کنه زن و مرد قصد زندگی داشته باشن و نانجیب نباشن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام