2733
2739
عنوان

تغییر اسم دختر ای دوقلوم

| مشاهده متن کامل بحث + 4733 بازدید | 65 پست
سلام عزیزم. اسم های زیبایی گذاشتی.خودت صلاح میدونی اما به نظر من شما یه بار اسم گذاشتی ،بچه ها هم ...

به نظر منم این فرصتو به خود بچه ها بده بهتره . الان عوض کنه دیگه اونا نمیتونن عوض کنن در اینده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استارتر این شما و پدرش هستید که میتونید کمک کنید حس خوبی به اسمشون داشته باشند یا نه !

دقیقا اصلا حرف از تغییر اسمم جلوشون نزنید فک میکنن اسمشون واقعا بده

💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬
2740

اسماشون خیلی قشنگه 

اسم دختر من محیاست ..عربی هست اما عاشق اسمشم .هیچ وقت هم عوضش نمیکنم .چون از وقتی دنیا اومده با این اسم شناخته شده .ضربه روحی میخوره بنظرم .

حالا شما چه اسمهایی مد نظرتون هست ؟؟

عزیزم الان سه سالشونه به اسمشون عادت کردن گناه دارن عوض کنی

من نمی دونم اسم عربی مگه چه اشکالی داره؟؟؟

اسم پسرای من عربیه ولی من دوستشون دارم و اصلا ناراحت نیستم از اینکه اسم فارسی نذاشتم روشون

دوست عزیز، ببخشید اگه رک دارم صحبت میکنم. 

شما یه بار حق انتخاب داشتی و این اسامی رو انتخاب کردی به چند دلیل دیگه حق ندارید اسمشون رو تو این مقطع عوض کنین. 

1. این بچه ها خیلی کوچولو ان و به این اسامی عادت کردن و با تغییر نام قطعاً بچه ها رو دچار سردرگمی و دوگانگی میکنین. 

2.قطعا و قطعا خواهند بود کسانی که بعد از تغییر نام هم این بچه ها رو به اسامی قبلی صدا بزنه و این باعث رنجش خاطر شما میشه. 

3. شاید بچه ها بزرگ شدن و خودشون از این اسامی بیشتر از اسامی تغییر یافته خوششون اومد؟ اونوقت پاسخشون رو چی میدین؟ 

4. شاید بچه ها بزرگ شدن و به جای شکایت از بابت عربی بودن اسامیشون، از این شاکی باشن که دو اسمه هستن. 

5. حتی شاید بزرگتر شدن و از هیچکدوم اسامی خوششون نیومد و واقعاً خودشون خواستن یه اسم دیگه داشته باشن و همونطور که میدونین هرکس اجازه ی یک بار تغییر اسم داره و شما با اینکار اون حق رو ازشون گرفتید. 

به نظرم حالا نباید کاری کنید اجازه بدید فرزندانتون به سن قانونی برسند و اگه خودشون ناراضی بودن اونوقت اقدام کنند. 

مستم کن و از هر دو جهانم بستان... 
2706