2752
2734

دوستانی که اندوسکوپی در بیمارستان مهر تهران با بیهوشی انجام دادن بیان بگن چطوریه من میترسم راهنماییم کنید نگرانم مشکل گوارشی دارم دلدردام خوب نشده با وجود اینکه دو هفتست قرص میخورم کسی بوده بیمارستان مهر با بیهوشی اندوسکوپی کرده باشه بیاد بگه چجوریه ؟

من دوبار انجام دادم‌شهرخودمون 

یه بار بدون بیهوشی یه بار با بیهوشی 

با بیهوشی یه بیهوشی یه ربع بهت میزنن اصلا حس نمیکنی و بعدشم‌پا میشی باپاهای خودت میری بیرون من‌بعد بیهوشی پاشدم‌رفتم‌خرید کلی هم‌گشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بدون بیهوشی که شکنجه اس.ی خواب آور عمیق میزنن بهت کلا نیم ساعت خوابی.هیچی هم نمیفهمی. نگران نباش

اره من خیلی ترسوام کلا چند دقیقه با بیهوشی طول میکشه خیلی میترسم 

من دوبار انجام دادم‌شهرخودمون  یه بار بدون بیهوشی یه بار با بیهوشی  با بیهوشی یه بیهوشی ...

اره با بیهوشی باید بگم برام انجام بدن خیلی میترسم اصلا تن و بدنم میلرزهرهنوز دلدرام خوب نشده میترسم مشکل بدی داشته باشم خدایی نکرده 😢😢😢😢