2733
2734
عنوان

کمپین سراسری شکرگزاری

17046 بازدید | 443 پست

سلام دوستان عزیزم اینجا میخوایم جمع بشیم و هر روز داشته ها و نداشته هامون رو شکر کنیم و به خدا نزدیکتر بشیم..

امیدوارم منو همراهی کنین...

ممنونم از حضور سبزتون

خداجونم دوستت دارم و ممنونتم

خداجونم شكرت كه امروزم هستم🌸 

شكرت كه نفس ميكشم🌸

شكرت كه به اين دنيا اومدم🌸

شكرت كه ميبينم حرف ميزنم راه ميرم و دستا و پاهاي سالمي دارم🌸

شكرت كه قلبم ميزنه🌸

شكرت كه ذهنم دستور ميده🌸

شكرت بخاطر خانوادم🌸

شكرت كه دارم تلاش ميكنم و ميخوام به هدفم برسم🌸 

شكرت بخاطر تموم كسايي كه سر راهم قرار دادي🌸

شكرت بابت تك تك  لحظاتي كه هستم🌸

شكرت بابت تموم چيزايي كه دارمو ندارم 🌸

شكرت بابت بودنم🌸

شكرت بابت بودنت🌸 

شكرت بخاطر همه چي🌸

خداجونم خيلييييييييي دوستت دارم🌸🌸

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدایا شکرت ک امروز صبح هم خورشیدو دیدم

خدایا شکرت ک بچه هام سالمن و تا صبح بیدار بودن

خدایا شکرت ک کار دارم 

خدایا شکرت ک نفس میکشم

خدایا شکرت ک کارم زود تموم میشه میرم خونه میخوابم

برای سلامتی پسر ۸ ساله ام که براش تشخیص لوسمی دادن یک صلوات بفرستید.اگر مایل هستید😔
2731
ممنونم از حضورت و خوش اومدی میخوایم معجزه های زیادی اینجا ببینیم و بشنویم

خواهش ميكنم عزيزم😊

مررررسي ازتو مهربون😘😘

ان شاءالله🌸

معجزه تك تك نفسامونه معجزه اي بالاتر از اين نيس...😍

جک کنفیلد شش عادت شکرگزاری برای جذب فراوانی را به ما آموزش می‌دهد:

ما به طور فرهنگی شرطی شده ایم که به جای شکرگزاری و تمرکز بر روی داشته هایمان، روی چیزهایی که نداریم تمرکز کنیم. اهمیتی ندارد در زندگی تان چه چیزهایی دارید و چه چیزهایی ندارید، وقتی شکرگزاری می کنید می توانید شادی و رضایت را احساس کنید. شکرگزاری یکی از بالاترین حالت های احساسی و ارتعاشی است که هر کس می تواند آن را با تمام وجود حس کند. وقتی شکرگزار داشته های فعلی تان باشید ، به طور طبیعی چیزهای بیشتری را جذب می کنید که می توانید به خاطر آن ها نیز شکرگزار باشید. در ادامه جک کنفیلد شش عادت شکرگزاری برای جذب فراوانی را به ما آموزش می‌دهد:

1. هر صبح 7 دقیقه برای شکرگزاری اختصاص دهید.

هر صبح هر چیزی را که در زندگی قدردان آن هستید در دفتر شکرگزاری تان یادداشت کنید. زمانی که با شکرگزاری روزتان را آغاز می کنید، خود را برای قدردان بودن هر چیزی که در طول روز برایتان اتفاق می افتد آماده می کنید. همچنین به شما کمک می کند تا انرژی مثبتی از خود ساطع کنید تا افراد مثبت مثبت بیشتری به سمت شما جذب شوند. این ارتعاشات و انرژی مثبت، الهام بخش آن ها می شود تا بخواهند به شما کمک کنند تا به اهدافتان برسید.

2. هر روز قدردان حداقل 3 نفر باشید.

زمانی که اجازه دهید افراد بدانند که شما چقدر قدردان آن ها هستید، حس قدردانی و ارزش شان را بیشتر می کنید و آن ها را تشویق می کنید که این انرژی مثبت را به دیگران بدهند. بیشتر افراد از قدردانی شفاهی لذت می برند اما گاهی می توانید آن ها را با یادداشت های نوشته شده غافل گیر کنید.

3. بازی شکرگزاری کنید!

هر روز زمان خاصی را تنظیم کنید تا به طور هشیارانه شکرگزار هر چیزی باشید که با آن مواجه می شوید. زمان ایده آل این کار، زمان رفتن یا برگشتن از سر کار است. قدردان افرادی که از کنار آن ها عبور کردید باشید، مسیری که بر روی آن قدم برمی دارید یا رانندگی می کنید، تابلوهای خیابان که باعث می شوند مسیرها را راحت تر پیدا کنید و به مقصد برسید، بارانی که گیاهان و درختان را تغذیه می کند... مثل یک بازی در تمام وضعیت ها به دنبال چیزهای خوب بگردید.

4. چیزی را به عنوان یادآور شکرگزاری به همراه داشته باشید.

چیزی مانند سنگ با شکل قلب یا سایر چیزهای کوچک که به عنوان یادآور عمل می کنند، همیشه با خود به همراه داشته باشید. در این صورت هر بار که دستتان را در جیب تان می کنید، آن شئ، شکرگزاری را به شما یادآوری می کند و اگر ذهن تان روی چیزهای منفی منحرف شده باشد، به شما یادآوری می کند که در سطح ارتعاشی منفی هستید. در این لحظه، توفق کنید، نفس بکشید و لحظه ای وقت بگذارید تا دوباره حس شکرگزاری را تجربه کنید.

5. شکرگزار ساده ترین چیزها باشید.

بهترین راه فعال کردن شکرگزاری، قدردانی از موهبت هایی است که بیشتر افراد آنها را نادیده می گیرند. اگر در یخچالتان غذا دارید، اگر در کمدتان لباس دارید، اگر سقفی بالای سرتان است، باور داشته باشید یا نه، از 70% دنیا  شرایط بهتری دارید. اگر در روز 3 وعده غذایی می خورید، از یک میلیارد نفر در کره ی زمین اوضاع بهتری دارید که فقط یک وعده ی غذایی دارند. آیا تلفن دارید؟ ماشین دارید؟ خانواده تان سالم هستند؟ کامپیوتر و دسترسی به اینترنت دارید تا با دنیا در تماس باشید؟ آب پاکیزه برای نوشیدن دارید؟ ... این نعمت های ساده را جشن بگیرید.

6. قدردان خودتان باشید.

فراموش نکنید که قدردان ویژگی های مثبت و دستاوردهای خودتان باشید. علاوه بر جشن گرفتن موفقیت های بزرگتان قدردان موفقیت های کوچک روزانه تان هم باشید. همه ی ما به قدردانی نیاز داریم اما مهم ترین قدردانی، قدردانی است که از خودمان می کنیم. یکی از راه های قدرتمند سپاس گزاری از خودتان انجام تمرین آینه است. هر شب به مدت چند دقیقه با خودتان جلوی آینه صحبت کنید و بابت موفقیت های روزتان قدردان خود باشید.

تمرین عادت شکرگزاری روزانه ممکن است در ابتدا طبیعی احساس نشود، ممکن است شکرگزاری برای چیزهایی که از قبل دارید برایتان عادی نباشد، اما با تمرین مداوم این 6 عادت، شروع به تغییر ذهنتان می کنید و ضمیر ناخودآگاهتان را شرطی می کنید تا باعث شود چیزهای دیگری اتفاق بیفتد که می توانید شکرگزار آن ها نیز باشید. این 6 عادت ساده را دست کم نگیرید.

2738

خدایاشکرت که بچه هام سلامتن❤

شکرت که شوهرم خوب شده❤

شکرت که دستمون جلوی کسی دراز نیست❤

شکرت که نعمتت برما تمام کردی❤

شکرت که این ماه مبارک رمضان فیض بردیم❤

شکرت که قلبم خوب شده❤

شکرت خونه دارم سقف بالاسردارم❤

شکرت مادر دارم❤

شکرت همسرم مهربون و عالیه❤

شکرت مادر جوونی هستم❤

شکرت بابت داده هات ❤

هزززززار بار شکرت بابت نداده هات😂😂❤

خدا جونم

ممنونم که امروز هم سالمم 🍃

ممنونم که همسر بسیار خوبی دارم

ممنونم که خانواده ی خوب و دلسوزی دارم

ممنونم که فرزند سالمی دارم

ممنونم که زندگی شادی دارم

ممنونم که امروز حال خوبی دارم

ممنونم که پول برای زندگی امروز و فردام دارم

ممنونم که هوای تمیزی برای نفس کشیدن دارم

میشه واسه صاحب خونه شدنم یه صلوات بفرستین؟😊😙🏡

من ي دفترچه خيلييييي خوشگل ٣-٢سال پيش خريده بودم همونطوري گذاشته بودم واسه ي كار خوب ازش استفاده كنم تا ديشب كردمش دفترچه شكرگزاري چند صفحه نوشتم بعد تازه متوجه شدم روي دفترچه طرح كليسا هست و صليب پشيمون شدم

بنظر شما عوضش كنم؟يا بزارم همون بمونه

1. خدایا شکرت امروز زنده ام و نفس می کشم.

2. خدایا شکرت منو صبح زود از خواب بیدار کردی.

3. خدایا شکرت میتونم راحت غذا بخورم.

4. خدایا شکرت موهای سرم فوق العاده سالم و زیبا هستن.

5. خدایا شکرت مادر مهربون و صبوری دارم.

6 خدایا شکرت تنها نیستم و دوستای زیادی دارم .

7 خدایا شکرت همسرم فوق العده مهربون، صبور و سالمه.

8. خدایا شکرت پسرم راحت با من و باباش بازی می کنه.

9 خدایا شکرت پسرم روی مبل ها ورجه وورجه میکنه.

10 خدایا شکرت صدای خنده من، پسرم و همسرم توی خونه می پیچه

2706