2733
2739

سلام دوستای گلم... طاعاتتون قبول. 

بچه ها بیاید سخاوت به خرج بدید و یه کم وقت بزارید تابتونیم از تجربه های همدیگه استفاده کنیم❤️😍😘

من چند تایی ماسک خونگی ک استفاده کردم و نتیجه دیدم را میزارم اینجا. شماهم استفاده کنید و یکهفته دیگه نتیجه شو اینجا بگید. حتی ماسکایی ک استفاده نکردم ولی بلدم رو هم میگم ک شما استفاده کنید. هفته ای یکبار تاپیک رو به روز میکنم تا نتیجه های انشاءالله خوبتون رو بگید. 

اگه الان حال ندارین بنویسین بزارید تو علاقه مندیاتون و بعدا بیاید برامون از تجربه های ماسک صورتتون بگید... هرکس وقت گذاشت و تایپ کرد براش صلوات میفرستیم... 

بچه ها از این ماسکها یکهفته استفاده کنید بعد بیاید اینجا نتیجه ش رو بگيد.. درسته ک پوست هرکس باهم فرق داره ولی این ماسکای خونگی خیلی کم ضررتر و کم خرج تراز ماسکای شیمیایی هست. 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب... من خودم خیلی جوش میزنم و چربه صورتم.. کبدم چرب نبود تو آزمایش ولی خیلی گرمه.. طبع گرم جوش میاره. کافیه یه دونه بامیه بخورم یا یه مشت تخمه یا یه کوچولو زرده تخم مرغ... سریع جوش بزرگ و دردناک میزنم... اولش رفتم دکتر بهم فوم شستشوی مای داد. یه کرم کوچولو برای آکنه داد یه کرم کوچولو هم برای خود جوش داد ک فقط رو جوش بزنم. یه داروی ساختنی هم داد ک چون لایه بردارداشت استفاده نکردم... درکنار این داروها ک اثر خاصی نکرد خودم کاسنی میخوردم صبح ناشتا... آبلیموی تازه با آب قاطی میکردم صبح ناشتا میخوردم. به مرور جوشام خوب شد... البته تتراسایکلین میخوردم ک خییییلی مفید بود. البته برای بارداری ضرر داره.....

2728

موقعی ک جوشام زیاد بود گلاب زدم بدترشد.. الان ک جوشام خوب شده گلاب میزنم عالیه.. 

بچه ها جوشام خوب شده ولی جاشون مونده.. خیلی بده😔😐

البته چربی و سرخ کردنی و تخمه وتخم مرغ و شیرینی زیاد و به حداقل رسوندما... بعداز خوردن غذای چرب تو مهمونی ها حتما آبلیمو تازه میخورم. هیچوقت با کرم یا پنکیک نخوابید سعی کنید درطول روز حداقل دوبار صورتتون رو بشورید یا بافوم یا صابون زردچوبه و بلافاصله آبرسان بزنید...

2740
2706