2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درکل دخترم کم اشتها هم بود چند روزیه بهش شربت راسیپ میدم خواب آورم هست هم خوابش تنظیم شده هم اشتهاش باز شده

ماندن به پای کسی که دوستش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست.(حسین پناهی)
2731
دلپیچه که تاشیش بایدخوب بشه.پس چراخوب نمیشه دخترم.واقعا خسته شدم

عزیزم من اون موقع پدی لاکت میدادم بهش قیمتش33تومان باور کن خوب خوب شد باهاش.نمیدونی من چه عذابی کشیدم تاقبل از مصرف پدی لاکت

بچه ها برام دعاکنین دخترم زودترخوب بشه واقعا کم اوردم

انشالله خوب میشه به حق این ماه عزیز.ناراحت نباش کمم نیار من اونقدر عذاب کشیدم خودمو میزدم سرمودیوار میکوبیدم گریه میکردم شدیددد مثل دیوونه ها شده بودم اوووه یادش بخیرنباشه همه اینطوری ان دخترا هم نسبت به پسرا دیرتر حوب میشن

بچه ها برام دعاکنین دخترم زودترخوب بشه واقعا کم اوردم

من واقعادرکتون میکنم همین الان توکریرش میکشونم ومیخوابونم

دیشب ازساعت ۸تا۲ونیم انقدرجیغ ودادوگریه کرد که واقعاخسته شده بودم فقط التماس میکردم به خدا که کمکم کنه خواهرمم کم اورده بود

طفلک خودشونم اذیت میشن

فقط دوس دارم چشاموببندم ببینم خوبه خوب شده همین

علائم رفلاکس چی هس!؟ دختر من وقتی خوابش میاد جنگ و دعوا داره کلی جیغ و گریه میکنه تا بالاخره میخوابه یا هی میخوابه دو دقیقه بعد بیدار میشه و همینطور اینم از رفلاکسه؟ یه ماه و یبست و یک روزشه

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍