2737
2739
مامان حنانه جون من شیراز زندگی می کنم عزیزم منظورم به این بود با اداب و سنن خودمون اجرا بشه می خوام بدونم کسی اطلاعاتی نداره که ایرانیان باستان چه جوری تولد می گرفتن ایا خوراکی های خاصی توی تولدشون بوده مثلا شب یلدا رو در نظر بگیر همه شب یلدا می شینن دور هم اما دقیقا اداب شب یلدا اجرا نمی شه می خوام بدونم ایین خاصی نداره تولد کاملا ایرانی . همش شده تولد پو و کفش دوزکی و ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام لیلا جان، منم مامان بهمنی ام، از اشنایی باهات خیلی خوشحال شدم، از ایده ات هم به شدت خوشم میاد، منم بیشتر دنبال نمادم برای تولد من امسال میخوام برفی بگیرم که با فصل سردی که نی نی ها به دنیا اومدن هم خونی داره، راستی اینم تاپیکمونه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=55379&PageNumber=1
من به نظرم رسید شما میتونی کلا سنتی اجرا کنی، لباس سنتی و غذای سنتی و به جای اهنگ شعر خونی و مشاعره و ...، چجون شیرازی دستت خیلی بازه
لیلا جان bobbi عزیز توی یه تاپیک ایده های خیلی قشنگی داده .10 روز دیگه تولد پسرمه و منم می خوام تولد برفی براش بگیرم و ایده هاشم از عکسایی که bobbi جون گذاشته گرفتم. همین جام خیلی خیلی خیلی ازش تشکر میکنم.
آدما مثل عکس هستن ؛ زیادی که بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین .

سلام دوستان
تولد پسرمن هم پنجم بهمنه که درست میفته تو روز اربعین-شماها تولد نی نی هاتون رو میگیرین یا میذارین ماه صفر تموم بشه؟خوشحال میشم از ایده هاتون استفاده کنم-لطفا به من هم بگین جشن تولد برفی چه جوریه مرسی

راستی من دو سال پیش جشن تولد چهارسالگی پسرم رو با ایده گرفتن از مامانهای نی نی سایت گرفتم یعنی یک کارت خیلی قشنگ برای دعوت مهمونها درست کردمو خیلی کارهای دیگه و دوست دارم امسال هم از شما مامانای هنرمند یاد بگیرم
پسر من آخر بهمن تولدشه. خوشحال میشم نظراتتون و بدونم و لیلا جون از اینکه شما اینقدر به ایرانی بودن احترام میگزاری واقعاً از ازت ممنونم. منم دوست دارم پسرم یه ایرانی به تمام معنا بزرگ بشه. میخوام اولین شعری که یاد میگیره سرود ای ایران باشه.
2740
واقعا ممنون از لطفتون . زنده باد ایران و ایرانی . مامان سپهر بردیا هم 29 بهمن هست فکر کنم با سپهر جون همزامان هست پس اگر تا اون موقع ایده جالبی پیدا کردی خبرم کن لطفا . حالا بریم ببینیم تولد برفی bobbi چه جوریه
ممنون
بچه ها اینا یه سری شیرینی هست که سایت 101recipe گذاشته و تبلیغ کرده. من به این سایت همیشه سر می زنم. گفتم شاید خوشتون بیاد و بخواین سفارش بدین. به نظرم که قیمتش واقعا عالیه.

http://101recipe.com/?p=1483