2737
2734
عنوان

تورو خدا قسم بیاید منو از نگرانی دربیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 38 پست

هر دوساعت ۱۰ دقیقه بیارش بیرون عوضش کن شیرش بده دوباره بزار زیر دستگاه

حتما بهش شیرخشک هم بده در کنار شیر خودت. یک وعده خشک یک وعده شیر مادر

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول ک استرس نداشته باش خیییییییییلی زیاد شیرش بده ما ترنجبین بهش دادیم و اصلا لباس تنش نکن

لباس تنش نکردم ولی زیرش پتوه پشمه نوزادیه

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.

شیر خشت تو بیمارستان به من گفتن به هیچ وجه نده

این دستگاهی که میذاری اب بدنشو میکشه 

شیر خشت و ترنجبین باعث میشه بیشتر اب بدنش کم بشه

وقتی داری با فوتو درمان میکنی از این چیزا اصلا استفاده نکن

2731
هر دویاعت ۱۰ دقیقه بیارش بیرون عوضش کن شیرش بده دوباره بزار زیر دستگاه حتما بهش شیرخشک هم بده در کن ...

شیرخشک شیشش زیاد میریزه بیرون میترسم بپره گلوش

شیر خشت تو بیمارستان به من گفتن به هیچ وجه نده این دستگاهی که میذاری ادم بدنشو میکشه  شیر خشت ...

ننیدونم چکار کنم داروخانه گفته بوددخوبه

شیرخشک شیشش زیاد میریزه بیرون میترسم بپره گلوش

شیشه شیر مخصوص بخر

بهش میگن قنداغ خوری. کوچیکه ۳۰ میل. شیشه ای. سرشیشش هم خیلی ریزه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
لباس تنش نکردم ولی زیرش پتوه پشمه نوزادیه

دکتر ب من گف اصلا گرمش نگیر 

تشک پنبه ای پهن کن زیرش

بهترین دارو شیر خودت هس ک زیاااااد بخوره

دختر من 15 بود

همین دستگاه هم اوردیم

ترنجبین هم مامانم داد بهش

فرداش اومد رو 9

بعدم خودش کم شد تا رسید ب 3

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
شیرخودمو میخوره ولی زیاد نیست

همين ديگه چون خوب نميخوره شكمش خوب كار نميكنه زرديش پايين نمياد

حالا اگه با شيشه هم نمي خواي بدي شير درست كن با قاشق چايخوري بده بهش

انشالله زود خوب ميشه

محتاج دعام🙏

زیر دستگاه باشه خیلی خیلی گرمش میشه پتو رو از زیرش بردار یه ملافه تمیز پهن کن. 

ترنجبین قطرس؟؟؟چطور بخورم

از عطاری بگیر دم کن

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
دکتر ب من گف اصلا گرمش نگیر  تشک پنبه ای پهن کن زیرش بهترین دارو شیر خودت هس ک زیاااااد بخوره ...

ترنجبین چطوری بدم بهش یا خودم بخورم قطره شیرخشت بدم بهش و خودمم ترنجبین بخورم خوبه