2737
2734
عنوان

تغییر طبیعی رنگ چشم به آبی یا هر هرنگی که بخواید

| مشاهده متن کامل بحث + 193742 بازدید | 718 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچها این روش اسمش بیوکنزی هستش

باید خیلی تمرکز کنی رو کارت که بهت جواب بده

چیز سخت یا هزینه بر ای هم نیست

هر روز 20 دقیقه باید وقت بذاری

و هیچ هزینه ای هم نداره

2731

لنز میخرین میزارین چشاتون رنگی میشه و هروز یک رنگ 😄

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2740

میشه لطفا بیشتر توضیح بدی؟؟🤔🤔🤔🤔🤔

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)
لنز میخرین میزارین چشاتون رنگی میشه و هروز یک رنگ 😄

من لنز زیاد گذاشتم

فقط باعث میشه چشات مریض بشن 

زیابییش در حد 2 3 ساعته

ولی این واقعیه

این روش یه جورایی انرژی درمانیه

باعث تغییر تو DNA میشه

من لنز زیاد گذاشتم فقط باعث میشه چشات مریض بشن  زیابییش در حد 2 3 ساعته ولی این واقعیه این ...

خیلی ببخشید عزیزم چرا قطره چکونی میگی دلمون سیاه شد خو سریع تر همه رو تو یه پست بگو دیگه...مردم از چشم انتظاری😔😓

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)
2706