2737
2739
عنوان

امشب شب قدره... بیایید همه با هم برای منتظرای نی نی دعا کنیم...

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 43 پست
ولی خانم ها استرس و از خودتون دور کنید چون بدترین چیز، من سپردم به خدا هر وقت خودش خواست بهم بده&nbs ...

این کاملا درسته ولی واقعا نمیشه خیلی سخته

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون دعام کن   تو رو قران  

ان شاءالله اگه لایق باشم ،ان شاء الله هر چی خیر برات اتفاق بیفته دوست عزیز 

شاهزاده زندگیم را پیدا کردم اما پدرم همیشه پادشاه من خواهد ماند     

الهی که به حق این شبهای عزیز و ماه بزرگ هیچ کسی دیگه منتظر نمونه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728

دوستان فقط یه روش بهتون میگم برای تنبلی تخمدان و بارداری خیلی ها جواب گرفتن من به عین اینو دیدم ،تخمک هاتونو بادکش کنید ،من یسری برای لاغری شکم رفتم بهم گفت تخمک ها رو هم فعال می کنه اگه بچه نمی خوای مواظب باش

این کاملا درسته ولی واقعا نمیشه خیلی سخته

سخت هست ولی باور کن هر چی انگار به این موضوع فکر کنی انگار  بیشتر ازت دور میشه ،توکلتون به خدا باشه بچه هم روزیه که خدا باید برای ادم مقدر کنه 

2740

دقیقا ما هم با این حرفا دلمون رو خوش کردیم. ولی واقعا سخته ان شالله هیچوقت درک نکنید این مساله رو نه برای خودتون و نه عزیزانتون

سلام به همه دوستان. پارسال این موقع ها این تاپیک رو زده بودم و الان به لطف خدا 27 هفته باردارم. خدارو خیییلیییییییییییییییی شکر میکنم که شب قدر امسال بخاطر داشتن نی نی تو دلیم همیشه شاکرشم. لطفا فردا شب توی دعاهاتون منو هم از یاد نبرین. مخصوصا مادرم که این روزا شدیدا مریضه و همه درگیری ذهنیم شده ان شالله همگی حاجت روا بشین. سال بعدم این موقع دختر من و نی نی ناز همه منتظرا صحیح و سالم بغلشون باشه