2752
2734

دوستان من ۳۰ فروردین جراحی باز کیست تخمدان داشتم که تخمدان سمت چپمو به علت پلی کیستیک کوتر کردن و سوزوندن سوالم اینکه چرا پریود به صورت خونابه خشک قهوه ای میاد کسی بوده اینجوری شده باشه خیلی نگرانم ممنون میشم کمکم کنید 😢😢😢😢روز اول خونابه زیاد اومدا ولی دوز دوم و سوم خیلی کم شد تورو خدا کسی بوده اینجوری شده باشه بعد عمل ؟ 

من بخاطر نازایی دو بار لاپاراسکوپی شدم و کوتر کردم.ولی یادم نیست ترشحاتم رو چطوری بود.

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من سی دی لاپاراسکوپی ام رو دکتر بهم داد.با این بلایی که سره تخمدون ها میارن بعید نیست ابن ترشحاتت

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
من سی دی لاپاراسکوپی ام رو دکتر بهم داد.با این بلایی که سره تخمدون ها میارن بعید نیست ابن ترشحاتت

عزیزم من لاپتراسکوپی نشدم عمل جراحی باز شدم نمیدونم این پریوده یا ترشحاته ؟ سر در نمیارم تورو خدا بگید چیه چرا ادم اینجوری میشه ؟ لکه خونابه قهوه ای خشک کم هستش نگرانم تا کی درست میشه 

استارتر ميشه بگي دليلش چي بود كه جراحي شدي؟چه اندازه اي بودن؟

عزیزم من دو طرفم کیست داشت سمت راست تخمدانم که درمویید بود تخمدانم برداشتن به علت کیست درنویید بزرگ و پیچیده شدن کست درموید دور تخمدان و تخمدان چپم به علت کیست ریز کوتر کردن حالا این ترشحات قهوه ای و لکه بینی کم قهوه ای برای چیه من نمیفهمم دکترمم امریکاست بهش الان دسترسی ندارم ببینم چی میگه 

استارتر رفتی؟کجایی؟

عزیزم هستم ببینم ترشحات هست یا پریوده من سر در نمیارم ولی چرا خونابه قهوه ای رنگه ؟ با قرص اهن بزور خونابه میاد نمیدونم چرا اینجوری شدم اعصابمو خرد کرده 😢😢😢😢😢

کاشکی درمان داشت راحت میشدیم

درمانش جراحی عزیزم اگه بهتر نشی لاپاراسکوپی میکنن برات ولی من جراحی باز مثل سزارین شدم از بس کست درموییدم بزرگ بود و تورشن شده بود دور تخمدانم و تخمدانم از دست دادم و تخمدان چپم به علت پلی کیست سوزوندن و کوتر کردن حالا همش تو پریودی خونابه قهوه ای خشک دارم به صورت لکه بینی کوچک مبترسم روز اول خوب بودا پربود اومدا ولی روز دوم و سوم کم شد اعصابم ریخته بهم 

استارتر ميشه بگي دليلش چي بود كه جراحي شدي؟چه اندازه اي بودن؟

عزیزم من درمویدم نه در هشت سانت بود که به علت تورشن تخمدانم از دست دادم و جراحی باز شدم و تخمدان چپمم که پلی کیست بودم کوتر کردن و سوزوندن اعصابم ریخته بهم نمیدونم این ترشحات قهوه ای خشک خونابه ای برای چیه نمیدونم پریوده یا ترشحاته ؟ گیج شدم واقعا ؟ ولی شما حتما عمل لاپاراسکوپی کنی بهتره منو جراحی سزارین کردم از بس کیست بزرگ بود 

2706