2752
2734
عنوان

اگه یه نفر توی بارداری بهتون بگه که بچه ات مال منه!

| مشاهده متن کامل بحث + 1903 بازدید | 110 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پدر و مادر من انقدر بیشعورن دائم میگفتن منم میگفتم بچه واسه شما نمیارم و بچه میخواین خودتون بیارین. ولی درجه بیشعوری بیشتراز اینا بود.اخر سر یبار گفتم حرفتون حس بدی بهم میده.بازم هیچی...تازه بهشون برخورد.

مادرشوهر من بهم میگفت بچه‌ت که به دنیا اومد صبح تا ظهر پیش مامانت باشه

ظهر تا شب هم پیش من😒 به دوستم گفتم، گفت میخواستی بهش بگی خودت بهش شیر میدی؟؟

ولی من جوابی نداده بودم بهش فقط یه لبخند کمرنگ زدم ..

پسرمم که به دنیا اومد،پدرشوهرم گفت اختیار بچه دستِ ماست، تو هیچ کاره‌ای... به من گفت تو هیچ کاره‌ای ههههه ای خداااا... کی جواب اینارو میدی دلشونو میسوزونی بلکه منم خنک شم

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋

خییلی ببخشیدا بلند شو حالت چهاردستو پاروزمین بشین بعد یه دونه درکن و بعد با صدایه بلند بخند😒البته به غیر از مادر....بازم دوستان معذرت.

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

خیلی عذر میخواما .اما واقعا چه اعتماد بنفسی داره تو اگه تربیت خودت کامل بود که این حرفو به ی مادر نمیزدی یعنی چی بچتو من بزرگ کنم وا .همون دلش بشکنه خیلی بهتره تو زایمان کنی بچه رو بدی بره بچه دو گانه میشه بنده خدا تربیتشم خوب نمیشه

خدای عزیزم به معجزه هایت ایمان دارم وقتی ایمانت را درون قلبم احساس میکنم ارامش میگیرم .کمکم کن خدای من

هم مامانم میگه هم مادرشوهرم....ولی مامانم کاملا به شوخی میگه و آخرشم میگه من بهتر از خودش بچه داری میکنم....اما مادرشوهرم همیشه با کنایه و تیکه و زبون تلخ میگه اخرشم میگه بچه ی پسر خودمه اختیار دارشم....

منم در جوابش میگم پس من نمیزام به پسرت بگو زحمت زایمانشو خودش بکشه 😂😂😂😂

هنوز عقدما....ولی بازم این حرفا هست

بچه هام دوقلو بودن برادر شوهر بزرگم گفت یکیشو بده من !!! ( بچه دار نمیشن )

گفتم وا کی از بچش دل میکنه من بکنم !

گفت فلانی !

گفتم من فلانی نیستم !

زایمان کرده بودم ی خانومه اومد گفت من بچه دار نمیشم یکیشو بده بمن !!

من نیمه هوش بودم کلی استرس داشتم بچمو ندزدن ! این چ پیشنهاداییه آخه مردم از استرس ول کنم نبود که شب نصفه شب هی اومد تو اتاق ی گوشه وایمیستاد بخدا فک میکردم میخواد بدزده ...!

یادم نیس دگ کی گفت ولی همش فک میکنم میخوان بچه هامو بدزدن ترسش همش تو جونم افتاده با اینکه بچه هام داره پنج سالشون میشه ...

میدونین خب سخته هم برای اون خانوم هم جاریم سالهاس منتظرن ... خدا ان شاء الله ب تمام منتظرا بطور طبیعی دوقلو سه قلو بده خستگیشون از تنشون در بیاد

2706