2737
2739
سلام دوستان خسته نباشید سوالی داشتم اگر ممکنه جواب بدین .
من می دونم که متادون یا ترامادول واسه دردهای خیلی شدید تجویز میشه و واسه ترک اعتیاد اما یه سوال اینکه کسی که بیماری نداره و می دونم که اگر معتاد هم باشه انگیزه ای واسه ترک نداره چه دلیلی داره که متادون یا ترامادول مصرف کنه ؟؟ ایا ممکنه کسی به این نوع قرص ها اعتیاد داشته باشه ؟ و یا اینکه جایگزین مواد مخدر هست ؟؟؟ و در هر حال ایا یه معتاد محسوب میشه ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترامادول قرص وحشناک و عوارض وحشتناکتری هم داره
ترامادول بهترین جایگزینه برای اعتیاد!
و همچنین عوارضش در دراز مدت باعث به وجود اومدن توهم و افسردگی میشه
بعد از یه دوره مصرف طولانی بیمار چیزهایی میبینه یا میشنوه که بر اثر توهم به وجود میاد و واقعیت نداره
کلاً سیستم ادم رو به هم میزنه
آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا
2731
سلام عزیزم . هیچ توجیهی برای مصرف این دو دارو نیست. من اطلاعات نسبتا کاملی دارم. هر دو اعتیاد آورند و هر کس که اینا خارج از تجویز پزشک و زیاد مصرف کنه بی بروبرگرد معتاد هست. عوارضش تقریبا شبیه تریاک هست. و اگه عادت به مصرفش ایجاد بشه شخص به جایی میرسه که تمایل به افزایش مصرف و تمایل به عدم ترک پیدا میکنه و صبح تا مصرف نکنه نمیتونه کاری کنه خیلی هم بدخلق میشه. ترک این قرصها هم باید تحت نظر پزشک باشه وگرنه نا موفق خواهد بود.البته ناگفته نماند ترامادل رو خود پزشکها برای درد تجویز میکنن ولی برای افراد مستعد اعتیاد تجویزش واقعا اشتباهه.... امیدوارم حرفامو کاملا جدی بگیری چون عین حقیقته.
سلام عزیزم . هیچ توجیهی برای مصرف این دو دارو نیست. من اطلاعات نسبتا کاملی دارم. هر دو اعتیاد آورند و هر کس که اینا خارج از تجویز پزشک و زیاد مصرف کنه بی بروبرگرد معتاد هست. عوارضش تقریبا شبیه تریاک هست. و اگه عادت به مصرفش ایجاد بشه شخص به جایی میرسه که تمایل به افزایش مصرف و تمایل به عدم ترک پیدا میکنه و صبح تا مصرف نکنه نمیتونه کاری کنه خیلی هم بدخلق میشه. ترک این قرصها هم باید تحت نظر پزشک باشه وگرنه نا موفق خواهد بود.البته ناگفته نماند ترامادل رو خود پزشکها برای درد تجویز میکنن ولی برای افراد مستعد اعتیاد تجویزش واقعا اشتباهه.... امیدوارم حرفامو کاملا جدی بگیری چون عین حقیقته.
سلام ممنون خزان عزیز از راهنماییت و بقیه دوستان که جوابم رو دادن .
خزان یه سوال دارم وقتی این قرص رو مصرف می کنند چه حالتی بهشون دست می ده در واقع می خوام بدونم علامتی هست که بشه فهمید الان از این قرص مصرف کرده ؟؟؟ مثلا سفیدی لب / رنگ پریدگی / خستگی / سر حالی ... اگر هست کمک کن لطفا . ممنون
2740