2733
2739

بچه ها چند روز پیش میخواستم برم آزمایش بدم دکتری که اونجا نمونه گیری می کرد روز قبلش بهن گفت فردا نمونه تو سریع بیار قبل از 1 ساعت...منم صبح ک خواستم برم هرچی اسنپ زدم اون مسیر نپذیرفت...ناچارا زنگ زدم ب آژانس ..رفتم پایین آژانس اومده بود ...سوار که شدم سنگینی نگاه راننده خیلی اذیتم میکرد  ...منم محل ندادم خودمو با گوشی سرگرم کردم...آقاهه همش سعی داشت باهام صحبت کنه ولی من یا جواب نمیدادم یا فقط یک کلمه آره یا نه میگفتم...خیلی ترسیده بودم ولی به رو خودم نمی آوردم...پشت چراغ قرمزا به وضوح برمیگردونی عقب نگاه میکرد و چرت پرت گفتن😢😢😢من حتی نگاش نمیکردم همش سرگرم گوشیم بودم .....وقتی خواستم پیاده شدم پولو نمی گرفت به زور با عصبانی گفتم لطفا پولتونو بگیرین...اونم گرفت ...جلو آزمایشگاه که رسیدیم خواستم پیاده شم بهم گفت اگه میخوای وایسم کارت تموم شد برگردونمت 😐😐دیگه داشت گریم میگرفت که در ماشینو محکم کوبیدم و پیاده شدم.....از اون روز تصویر کریه اون آقا شده کابوس شب و روزم....چند شب پیش حتی یه خواب خیلی بد دیدم که با گریه از خواب بیدار شدم و برای شوهرم قضیه رو گفتم...اونم عصبانی شد گفت فردا مرخصی می گیرم میرم در آژانس ببینم کی بوده😢😢کلی التماسش کردم که این کارو نکنه دشمن تراشی میشه😢😢😢

از داخل دارم تحلیل میرم...دارم دیوونه میشم....بدترین حس دنیا رو تجربه کردم😢😢😢

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖

تهرانی ؟؟

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهى بگردم😞كارى هم كرد بي شرف؟

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2740
2706