2733
2739

خیلی خوبه من همیشه میرم.دردشم بستگی ب سریع بودن ارایشگرداره اگه سریع برداره دردش کمترمیشه

یه روزی انقدپولدارمیشم ک وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال,,,محکم بکوبمش به دیوار😇😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیمت کل بدن ب جز بیکینی و زیر بغل چقدر میشه بگم من پر مو هستم ساق پا روم کمر پشت پا بغل دست همشم تقصیر ژیلت

دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  
2731
عزیزم‌آدرس‌جایی‌که‌اپیلاسیون‌می‌ری‌کجاست؟

کجای تهرانی؟ من شرقم آرایشگاه گلگله

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
شما‌راضی‌هستی‌از‌نظر‌تمیزی‌و‌اپیلاسیون‌کار؟

اره کارش تمیزه دستشم  درد نداره قیمتشم خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2740
می‌شه‌آدرس‌بگی؟

تهرانپارس خیابان جشنواره چهار راه سجده ای ارایشگاه گلگله

1
5
10
15
20
25
30
35
40