2737
2739
عنوان

چالش چاق شدن (* ماه پیشونی و دیگر دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 157494 بازدید | 7845 پست
آخی عزیزم چرا خوب حتما بخاطر معدت

اره بخاطر معده ام حالا چندروزیه دارو میخورم یه کوچولو بهتره کلا من حالم خوب خوب هم باشه ماکسیمم دویست گرم اضافه میکنم چه برسه به اینکه معده درد هم داشته باشم

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
سلام بچه ها. میگم شما مولتی ویتامین بخورید اشتهاتون باز میشه؟ من زیاد گرسنه نمیشم هروقت میخورم

اینکه خیلی اشتها رو باز کنه نه ولی اون جند روزی که میخوردم تمایلم به غذا خوردن یه کوچولو بیشتر شده بود

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام من سه ماهه که شروع کردم و 8 کیلو فقط اضافه کردم. پنج کیلو دیگه باید اضافه کنم ولی خیلی از خوراکیا زده شدم . نسبت به تلاشم باید بیشتر اضافه میکردم. خیلی بی انگیزه شدم 

وزنم ۴۵ بود الان ۵۳ قدم 165

احساس میکنم بدنم دیگه واکنش نشون نمیده با 3000 کالری قبلا 1 کیلو زیاد میکردم در هفته ولی الان نیم کی ...

اونایی که میخوان لاغر بشن بعد یه مدت وزنشون دیگه پایین نمیاد میان به بدن شوک میدن یه هفته زیاد میخورن بعد دوباره کمش میکنن حالا نمیدونم اوناییم که میخوان چاق بشن باید ابن روشو انجام بدن یا نه

2740
انیا کجایی عزیزم

سلام عزیرم راستش من تازه از مسافرت اومدم و متاسفانه یه کیلو لاغر شدم الان ۴۵ هستم

از دیشب لیدی میل میخورم اخه به خاطره بچه م نمیتونم شربت اینا بخورم 

فقط خدا کنه تا عید چاق شم 

سلام عزیرم راستش من تازه از مسافرت اومدم و متاسفانه یه کیلو لاغر شدم الان ۴۵ هستم از دیشب لیدی میل ...

قدت چنده؟؟

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
بچها من دارم بچمو از شیر میگیرم خیلی سخته یک ماهه دیگه دو سالش میشه ولی همش عذاب وجدان دارم هی میگم ...

فک کنم دیگه بسشه حالا اگه عذاب وجدان داری یه ماه دیگم بهش بده

حاجت بزرگی دارم لطفا برام‌صلوات بفرستید از خدا میخوام مشکلی ک من دارم برای هیچ کس پیش نیاد   

من اخر شب نودل میخورم ۲۰۰تا داره زودم اماده میشهالبته با سس میخورم

حاجت بزرگی دارم لطفا برام‌صلوات بفرستید از خدا میخوام مشکلی ک من دارم برای هیچ کس پیش نیاد   

سلام من نمیدونستم چنین تاپیکی تو نی نی سایت هست 

من قدم 168 وزنم 48 خیلیم سخت وزن میگیرم 

اردیبهشت عروسیمه ومیخام تا اون موقع روفرم بیایم

ممنون میشم کمک کنین 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
2706