2752
2734
عنوان

گلشیفته فراهانی این بار در مقابله با فرهنگ ما

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 45 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سـمانـه *
+1

1392/12/11 12:35 ب.ظ

اول بگم من نه طرفدار مذهبی هام نه گلشیفته
ایرانم بود ازش خوشم نمیومد
ولی نمی دونم چرا به مسئله های اینجوری می رسه مثل گلشیفته و فلانی و بهمانی همه روشنفکر می شن و می گن زندگی خصوصی خودشه و به ما ربط نداره
اما اگه به جای گلشیفته بگن مثلا فلان مداح و فلان ... مذهبی این کار رو کرد همه فحشو ناسزا می گن و به همه مربوط می شه
خانوما خودتون رو اصلاح کنین
چطور میاین غیبت خواهر شوهر و مادر شوهر رو می کنینو هزار تهمت و فحش می دین گناه نیست ؟!!! اونوقت حرف زدن در مورد یه چهره اجتماعی و معروف که خودش می خواد سر زبون ها باشه ( اصلا هدف بازیگر شدن همیناست ) می گین غیبت ؟؟؟؟

سمانه جون یک دلیلش اینه که فلان چهره ی مذهبی و مداح به جهت اینکه خیلی مثلا ادعای اعتقاد به یک سری مسائل دینی و اخلاقی رو داره و اکثرا هم دیگران رو در این موارد نصیحت می کنن ازشون خیلی بیشتر توقع عمل اخلاقی می ره تا یک بازیگر که ادعای معلم اخلاق بودن نداره
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
درست می گی خانومی اما چهره اجتماعی حالا می خواد مذهبی باشه یا بازیگر یا ..... فرقی نداره
داری می گی ادعا می کنن ! پس هیچ قاعده و قانونی نیست که بگه شما آقا و خانوم مذهبی باید رعایت کنی بقیه به خودشون مربوطه
این یه کم بی انصافیه
والله همین مداحه هم که اخیرا اون مسائل پیش اومد منم خودم کلی تو دلم فحشش دادم و ازش هم حالم بهم می خوره
اما خب می گم باید منصف باشیم ، خیلی وقتا قضاوت های ما منصفانه نیست و همراه با غرضه
من این مسئله رو می گم
مسئله حجاب هر کس به خودش مربوطه مخصوصا اگه خارج از ایران باشه که نیازی به تابعیت از قانون اجتماعی ایران رو نداره
پس این خیلی مسخره ست که چون طرف در قید حجاب نیست بهش تهمت زده بشه
من با این مسئله کاری ندارم
گفتم که در موردش قضاوتی هم ندارم
اما خب نوع واکنش ها خیلی جالبه ، معمولا همیشه ناخود آگاه از روی غرض واکنش نشون می دیم

اوووووووووووووووووووووووووووووووووووو
چه بیکار
گلشیفته به ما چه به من چه به توووووووووووو چه اخه
تو مملکت ذزذی میلیاردی میکنن
دزدی بیداد میکنه
گرسنگی و فقر بیدا میکنه
اون موقه شما نگزان سر لخت گلشیفته اییییییییییییییییییید؟
واقعا که
چه ادم بیکاری هستی شما
مفید نمیتونی باشی
حرف اموزنده ندارییییییییییییی
سکوت کردنم
بلد نیستی اینگار؟
http://lbdf.lilypie.com/snNIp3.png
نی نی گل من38 هفته شدش خدایا نی نیم سالم و صالح و خوشکل باشه تو مواظبش باش خدایا به تو سپردمش
خدای مهربونم شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
جمع کنید این بساط روشنفکریتونو
اگه یه مجری یا بازیگر تو ایران که عقایدش مثل شما به اصطلاح روشنفکرا نباشه اگه کوچیکترین خطایی کنه رسواش میکنید
اون موقع نمیگید به ما چه مربوط زندگی خصوصی خودشه
ولی خدا نکنه کسی به گلشیفته بد بگه
امثال شماها بچه هایی مثل گلشیفته تربیت خواهید کرد
پسرم حسینم ممنون که اومدی و زندگی مارو زیباتر کردی خدایا شکرت
2706