2733
2739
عنوان

کسی از اشناهاتون شغل لوازم یدکی خودرو دارن لطفاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 24998 بازدید | 31 پست
شوهرم میگه اگه فنی نیست شوهرت اصلا نزنین 

نه چیز خاصی سر در نمیاره قرار شد اگه بخوایم شروع کنیم ی شاگرد ک از جنسا سر در بیاره بگیریم ولی خب دوست مکانیک اینا زیاد داره نمیدونم تجربه اشون ب دردمون میخوره یا نه 

بابا و عموی منم تو این کارن مشتری و وضع عموم اینا بهتره چون اونا نمایندگی ایران خودرو هستن.و مغازه ...

با چند نفر ک مشورت کردیم  میگفتن  لوازم یدکی خودوهای چینی خوبه ک تو شهرمون فقط دو تا داره ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چیز خاصی سر در نمیاره قرار شد اگه بخوایم شروع کنیم ی شاگرد ک از جنسا سر در بیاره بگیریم ولی خب دو ...

دیگه عزیزم هرجور میدونی انشالله خداتواین گرونی کمکتون کنه.ولی حتما با ادم باتجربه مشورت بکنید

بهترین نگاه دنیا درست قبل از بوس کردنه"""یه ثانیه قبلش
دیگه عزیزم هرجور میدونی انشالله خداتواین گرونی کمکتون کنه.ولی حتما با ادم باتجربه مشورت بکنید

انشالله کلی شغل از بوتیک تا فرش فروشی و ... رفتیم تو فکرش ولی هر کدوم تحقیق کردیم با این وضع گرونی الان ،پشیمون شدیم خدا ب خیر بگذرونه   ی راهی جلو پامون بزاره 

2728
با چند نفر ک مشورت کردیم  میگفتن  لوازم یدکی خودوهای چینی خوبه ک تو شهرمون فقط دو تا داره ...

اره خوبه.بابام اینا همینا رو میفروشن.فقط همسرتون یه مدت پیش یکی بمونه یکم یادبگیره.داداش من یه مدت پیش عموم اینا موند یادکه گرفت بازکردن.یواش یواش همه چی دستش میاد.بازارش خوبه چون مردم مجبورن ماشین خرابشونو درست کنن.نگران نباشین.انشاا... خدا کمکتون کنه و به بازارتون رونق بده

Dunya Anneme deyme noulur
اره خوبه.بابام اینا همینا رو میفروشن.فقط همسرتون یه مدت پیش یکی بمونه یکم یادبگیره.داداش من یه مدت پ ...

مرسی دوستخوبم فکر خوبیه قبلش یاد  بگیره انشالله ب دعاهای شما عزیزم  ممنون 

اره خوبه.بابام اینا همینا رو میفروشن.فقط همسرتون یه مدت پیش یکی بمونه یکم یادبگیره.داداش من یه مدت پ ...

فقط میشه بپزسین این قضیه تحریم اینا رو این کار چقد تاثیر داده اخه خودرو چینی از خارج میاد ..

2738
سلام خانومي، لوازم يدكي خودرو به كجا رسيد؟ ممنون ميشم از تجربتون بگين؟ همسرم ميخاد كارشو عوض كنه لو ...

سلام ما لوازم یدکی نزدیم عزیزم سرمایه خیلی زیادی میخواست و البته سررشته نداشتیم دیگه ریسک نکردیم 

سلام یکی از آشناهای ما توی شرکت ایده پارت نماینده شده و داره درآمد زیادی رو ازش در میاره
به منم گفت منم به شوهرم گفتم که نمایندگی شو بگیره و گرفت الان خداروشکر خیلی درآمدش بهتر شده
لینک نمایندگیشم میذارم شاید به درد کسی بخوره .
https://ideapart.co/اخذ-نمایندگی/

سلام من پدرم لوازم یدکی داره پیجشون رو تازه تاسیس کردن 

انواع و اقسام لوازم یدکی خودرو موجود هست به صورت عمده و جزئی فروش دارن

اگر دوست داشتید برای اگاهی از انواع برند ها و قیمت ها پیجشون رو دنبال کنید

اگر سوالی داشتید یا میخواستید محصولی رو سفارش بدید در دایرکت پیام بدید

همه برندها معتبر هستن و هم ایرانی و هم خارجی و هم شرکتی موجود هست

نازل ترین قیمت های موجود در بازار هم هست

ادرس پیجشون 

lavazm6551@