2737
2734
عنوان

اونايي که آزمایش lh,fsh دادن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 72745 بازدید | 192 پست
[QUOTE=71960353]یعنی از حد نرمال هم پایین تره؟؟ چون بالا بودنش معمولا خوب نیست [/QUOTE اره یه کم ما ...

عزیزم lhمن ۶.۵هست و fshمن هم ۳.۷۴هست نمیدونم خوبه یا نه ولی دکترم گفته ی کم تنبلی داری

واسه من خیلی بالاتر بود حدودا عددش ۵۰ و خرده ای بود البته رنج ازمایشگاه منن عین شما بود  میگن ...

از کجا فهمیدی بالا بوده بجز آز؟

علائم داره؟

❤رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.💞خدایاااا شکرت بلاخره مامان شدم💞🤰😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما پرولاکتینتون بالا بود روی پوستتون هم اثر گذاشته بود؟بعد از تموم شدن قرصها بازم سبنه هاتون درد اا ...

توی هفت ماه درمان شدم ن بعده درمان سینه هام درد نکرد ولی موقع بالارفتن نمیتونستم دست بزنم اکثرا من جوش نمیزنم تو این دوران جوش زده بودم 

باشه این ماه برم ببینم ....ی هفته مونده ب تخمک گذاریم انشالله این ماه نتیجه بگیرم ...دعا کن عزیزم 😘 ...

انشالله عزیزم من همیشه دعات میکنم راستش توی نی نی سایت چند نفر بهم گفته بودن دعا کن راستش اسماشون یادم رفته فقط اسم تو توی ذهنم هست همیشه انشالله خیره شما هم برام دعا کن روزای پر استرسی دارم همش يه ترسی دارم 

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن
2728
انشالله عزیزم من همیشه دعات میکنم راستش توی نی نی سایت چند نفر بهم گفته بودن دعا کن راستش اسماشون یا ...

مرشی عزیزم ممنون ن اصلا استرس نکن واسه چی ترس داری واسه نی نی   استرس خوب نیست گلم مواظب خودتت باش😍😍

مرشی عزیزم ممنون ن اصلا استرس نکن واسه چی ترس داری واسه نی نی   استرس خوب نیست گلم مواظب خودتت ...

ممنون سعی میکنم ولی گاهی دست خودم نیست اما سعی خودمو میکنم تا این دو هفته هم بگذره

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن
توی هفت ماه درمان شدم ن بعده درمان سینه هام درد نکرد ولی موقع بالارفتن نمیتونستم دست بزنم اکثرا من ج ...

من داستینکس خوردم باید آزمایش بدم سینه هام هنوز درد میکنه

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2740
من داستینکس خوردم باید آزمایش بدم سینه هام هنوز درد میکنه

منم داستینکس خوردم برموکریپتین دوماه خوردم پرولاکتین بجای پایین شدن بالا رفته بود اونم خیلیی ...اگه سینه هات درد میکنه فک کنم کامل پایین نیومده درکت میکنم ازمایش بده تو ۷ماه بخدا اونقدر ازمایش داده بودم ک دست چپم حالاها درد دارع انشاللع ب زودی خبر بارداریتو بشنوم امید بخدا😘😘

منم داستینکس خوردم برموکریپتین دوماه خوردم پرولاکتین بجای پایین شدن بالا رفته بود اونم خیلیی ...اگه ...

ممنونم عزیزم.امید به خدا انشاالله هر چی به صلاحمونه میش بباد واسه هممون.💓

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
منم داستینکس خوردم برموکریپتین دوماه خوردم پرولاکتین بجای پایین شدن بالا رفته بود اونم خیلیی ...اگه ...

راستی به شماهم گفتن توده توی هیپوفیز تون دارید؟

8:12 lh 8:20fsh  پرولاکنیم ۲۳.۸ تفسر آزمایش منم بگید ممنون

عزیزم با توجه به رنج آزمایشگاه من که فک میکنم نرمال باشه همه شون 

ن عزیزم اصلا استرس نکن 😘😘ب فکر نی نی باش خدا حفظش کنه

ممنون عزیزم 

2706