2733
2734

تاپیکها بعد از چند صفحه تبدیل به میدون جنگ میشه. حرفهای زشت و خجالت آور زده میشه و به خاطر این حرفها تاپیکهای خوب مثل تاپیک تجربه نزدیک به تجاوز حذف میشه.

چون استارتر امکان مدیریت تاپیک و حذف پستهای نامربوط رو نداره. لطفا امکان مدیریت تاپیک رو فراهم کنین. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط محدودیت داریم همه جا

جالبه که قبلا این امکانات بوده‌. تو نسخه جدید سایت همه رو حذف کردن و وضعیت شده این.

نه کسی میتونه تاپیک خودش رو پاک کنه. نه پست خودش رو پاک کنه. نه حرفهای بیربط تو تاپیک خودش.

جالبه که قبلا این امکانات بوده‌. تو نسخه جدید سایت همه رو حذف کردن و وضعیت شده این. نه کسی میتونه ت ...

اره.یادتونه ورژن قبلی سایتو وقتی بستن نوشته بودن می آییم یک جور بهتر؟؟؟ خیلی محدود شده

👨‍👩‍👦‍👦
2740

خیلی بده تاپیک میزنیم نی نی یار بیا فلان تاپیکمون رو پاک کن 

دقیقا انگار بچه دبستانی هستیم تو مدرسه داد میزدیم اجازه خانوم 

احمدی منو زد 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
آخه اینجوری استارتر پستایی که باهاشون مخالفه رو حذف و ویرایش نمی کنه؟ که بعد بحثا نتونن بی طرف پیش ب ...

ممکنه اینم پیش بیاد. ولی خیلی بهتره که فحشهای زشت تو تاپیک به هم میدن و استارتر هیچ کاری نمیتونه بکنه

تا حدودی خوبه کسایی که به ثانیه رنگ عوض میکنن و به بقیه تهمت میزنن و مسخرشون میکنن با تاپیکایی که قبلا زدن دستشون رو میشه!!!زیادن از این کاربرا.وقتی هم که جنجال میشه تاپیک رو قفل کنی همون میشه .خیلی دیگه مورد دار باشه نی نی یارا خودشون میترکونن.یا گزارش زنا زحمتشو میکشن

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
تا حدودی خوبه کسایی که به ثانیه رنگ عوض میکنن و به بقیه تهمت میزنن و مسخرشون میکنن با تاپیکایی که قب ...

اینا دلیل نمیشه که نتونیم تاپیک رو حذف کنیم چون شاید کسی دلش نخواد سابقه تاپیکهاش توی سایت باشه. شاید مسائل شخصی گفته باشه.

کسی که اهل کلک باشه همین الان هم میره یه کاربری جدید میسازه

تا حدودی خوبه کسایی که به ثانیه رنگ عوض میکنن و به بقیه تهمت میزنن و مسخرشون میکنن با تاپیکایی که قب ...

اون موقع که این امکانات بود..باز هم دست کسی که قرار بود رو بشه..  میشد 

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150