2733
2739
عنوان

دندانپزشکی کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 50521 بازدید | 151 پست

سلام 

اخییی میفهمم خیلی سخته واقعا. من پیش دکتر آذرنوش رفتم. یکی از بهترین دندان پزشک های اطفال در تهران هستن بنظرم

خیییلی خوب بود کارشون من واقعا راضی بودم. هر کسی نمیتونه کار دندانپزشکی اطفال رو انقد خوب انجام بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟ من پسرم رو بردم نه جواب سلام دادن پسرم براشون نقاشی کشیده بود بیرون انداختن برای چکاب رفتم ۵ ...

بچتو کتک زدن باهاش بد حرف زدن و ... بعد شما هیچ کاری نکردی🙄🙄🙄

من بودم اونجارو روی سرشون خراب میکردم. 

2728
بچتو کتک زدن باهاش بد حرف زدن و ... بعد شما هیچ کاری نکردی🙄🙄🙄 من بودم اونجارو روی سرشون خراب میک ...

هیچ کاری نکردم؟😐هرکاری از دستم بر اومد انجام دادم

اصلا شد شد نشد میرم میخوابم😂🙂(برگرفته از کتاب خابالوها جلد ۷۸۹)😂
هیچ کاری نکردم؟😐هرکاری از دستم بر اومد انجام دادم

خوب کردی.،خیالم راحت شد😄😄😄.

بخدا انقد داشتم حرص میخوردم پیامتو میخوندم. یعنی من کسی به بچم کوچکترین حرفی بزنه روزگارشو سیاه میکنم. حتی پدرشون😅😅😅

شما بچتو بردی دکتر شکاریان؟؟راضی بودی ؟شماره و ادرس مطبش کحاست ؟هزینش چطور بود 

سلام نه اونجا نبردم پیش دکتر مرجان آذرشب عالی بود دخترم اولین تجربش بود اصلا اذیت نشد هزینش خوب بود بزنین نت آدرس مطبش هم میاد سمت سعادت آباد بلوار دریابود

2738

خیلی مهمه که بیهوشی انجام نشه. منم خیلی تحقیق کردم و اینور اونور رفتم تا بتونم دکتر خوب و حرفه ای پیدا بکنم. من دکتر لیلا آذرنوش رو توصیه میکنم خودم همیشه دخترمو بردم پیش ایشون و واقعا راضی بودم از خدمات حرفه ایشون

من اصلا توصیه نمیکنم وقتی پسرم رو بردم کتکش زدن و دعواش کردن با اینکه پسرم همکاری کرد و گریه نکرد در ...

اینو خوندم قلبم درد گرفت. من نمیدونم چرا اکثر دکترا دندانپزشک اطفال بد رفتاری میکنن. من بچه هامو میبرم پیش دکتر شکاریان

ایشون اصلا اینطوری نیست، خیلی رفتار خوب و مهربونی داره

من خودم خیلی رو بچه هام حساسم، بخاطر همین رفتار پزشک برام خلییی اهمیت داره

یه جوری تبلیغ این هلن جوانمردو کردید قشنگ معلومه چقدر سرش خلوته مجبور شده به تبلیغات رجوع کنه خیلی خوب شد من هیچوقت پیشش نمیرم به همه هم میگن نرن چون چند نفر استخدام کرده ازش تعریف الکی کنن انقدر کارش بده مجبور شده اینکارو کنه

دندانپزشک اطفال خوب در تهران بنظر من فقط دکتر سارا قدیمی هستند که میتونید مراجعه کنید و برخورد و رفتار ایشان با بچه ها را ببینید

همچنین در سایتشان نوبت دهی آنلاین دارند که شما می‌توانید ثبت درخواست کنید و با شما هماهنگ می‌شود.

2706