2752
2734
خب اگه شوهرت باهات خوبه تو یه جمعی که نشستی حرف بنداز بگو شوهرم بچه دوس نداره بچه نمیخواد وگرنه تا ا ...

شوهرم که باهام خیلی خوبه...راستشو بخوای ما الان سه ساله میریم دکتر ولی نمیخوام کسی بدونه زندگی شخصی ما به دیگران مربوط نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم خواهر شوهرم بچه دار نمیشه .یکی از اشناها گف که بهش بگم پیاز درمانی کنه میگف خیلیا از این راه بچه دار شدن . اگه رفته باشی دکتر و چیزیت نباشه از این راه شاید بشه 

از وقتی ما عقد کردیم خیلی اذیتم‌کردن و هیچ خرجی برای ما نکردن تنها کادویی که برام خرید یه پتو بود....چندسال اول زندگیمون ما هیچی پول نداشتیم و حتی یکبارم حالمون رو نپرسیدن و فقط هربار اومد خونمون آژانس خواست و به همه گفت برام میوه نیاورد

منم خواهر شوهرم بچه دار نمیشه .یکی از اشناها گف که بهش بگم پیاز درمانی کنه میگف خیلیا از این راه بچه ...

عزیزم من پرولاکتینم بالا میره و با قرص کنترل کردم نمیتونم بخورم

از وقتی ما عقد کردیم خیلی اذیتم‌کردن و هیچ خرجی برای ما نکردن تنها کادویی که برام خرید یه پتو بود... ...

خب این نهایت بی شعوریشو میروسونه 

مگه واسه میوه میومده خونتون! با این حرفش گشنگیه خودشو به همه اثبات کرده

من از بچگی زندگی کاملا مرفه داشتم و با شوهرم دوست شدیم و ازدواج کردیم...خانواده اون کلی هم از خداشون بود که من عروسشون بشم ولی خانواده من راضی نبودن برای همین روم نمیشد بخوام از خانوادم کمک بگیرم

خب این نهایت بی شعوریشو میروسونه  مگه واسه میوه میومده خونتون! با این حرفش گشنگیه خودشو به همه ...

خیلی ناراحت میشدم چون بخدا هیچی پول نداشتیم فقط با ۹۰تومن یارانمون زندگی میکردیم اون موقع...همسرم پاش شکسته بود و عمل کرده بود و نمیتونست کار کنه

خب این نهایت بی شعوریشو میروسونه  مگه واسه میوه میومده خونتون! با این حرفش گشنگیه خودشو به همه ...

منم به خاطر بی پولی و اینکه دانشگاهم میرفتم اون موقع نخواستم که بچه بیارم ...سه سال پیش دیگه دیدم اوضاع مالیمون خیلی خوب شده و درسمم تموم شده و هم خودم هم همسرم کار خوب داریم تصمیم گرفتیم که بچه بیاریم ولی خب من چون پرولاکتین بالا و تنبلی تخمدان دارم فعلا نشده

خوبه حالا از خداشون بوده این انقد حرف زده 😒

فکر کن شبی که ما عقد کردیم به زور من رو شب خونشون نگه داشت که بخوابم اونجا...بعد که همه رفتن جای مارو انداخت تو بالکن خونه 

واااا چرا تو بالکن انداخت؟ مادرشوهرت کجاییه؟

اینقدر ناراحت بودم که دلم میخواست همونجا بشینم گریه کنم....من که خودم نخواسته بودم بمونم اون به زور منو نگه داشته بود....لر

اینقدر ناراحت بودم که دلم میخواست همونجا بشینم گریه کنم....من که خودم نخواسته بودم بمونم اون به زور ...

خب به شوهرت میگفتی که چرا مارو انداخته تو بالکن ؟ 

من اگه جات بودم همون لحظه میرفتم خونمون 

2706