2737
2739

بچه ها من هفت ساله ازدواج کردم هم شوهرم مشکل داره هم اینکه مشکل ژنتیکی داریم احتمال اینکه بچه سالم داشته باشیم خیلی کمه ،فردا میخوایم بریم بهزیستی ثبت نام فرزند خواندگی ،شوهرم میگه چون بچه های سه چهارساله متقاضی کمتری دارن ما دخترچهارساله بیاریم ولی من خودم کوچولو دوست دارم به نظر شما چیکار کنم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کوچولو بیار که آرزوی بچه کوچیک به دلت نمونه گلم

هرچی کوچیک تر بهتر

البته اینکه بچه بزرگ هم بیاری خیلی ثواب داره خدا اجرتون بده

اما اونی که دلمو شکست رو نمیتونم ببخشم.... خدایا خودت دست به کار شو....

بهترین کار رو انجام میدین به نظرمنم دو سه ساله خیلی خوبه هم اینکه خودش متوجه میشه پدر ومادر واقعیش نیستین و درک میکنه از این نظر مشکلی ندارین تو اینده و هم اینکه راحتتره به نسبت بچه های کوچیک سرپرستی دادنشون 

تا خدا با من است زمانه با من است .
2738

دلیل همسرتون انسان دوستانه و خوبه

از طرفی مشکلات بچه ی نوزاد رو نداره و یه مقدار از آب و گل در اومده

اما ممکنه تو رابطه باهاش براتون سخت تر بشه

بهرحال بچه ی کوچیک نمی فهمه راحت تر شما رو می پذیره اون ممکنه سخت تر بپذیره شما رو

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷

زیر سه سال میتونید درخواست بدید..اولویت با زوج های بدون فرزند و اینکه بچه دار نمیشن و بالای سی سال سن هست

خیلی دلتون پاک و بزرگه خدا هم ایشالا تو این تصمیمتون کمکتون میکنه

اون جنسیت و سنی که خودت قلبا دوست داری انتخاب کن

2706