2733
2739

سلام..سالهاست درخواست کار میدم برای کانون فرهنگی پرورشی کودک..ولی استخدام نمیکنن..کسی میدونه دست به دامن چه شخصیتی باید بشم؟؟کانون فرهنگی مستقل از آموزش پرورش هست

الان ده ساله منتظر استخدامم.. تو این ده سال یه دختر شهید و یه جانباز استخدام کردن که رشتشون حتی هنر هم نبوده..

پیش کی باید برم کی میتونی کمکم کنه؟؟

هه پیش خدا هم بری بازم پارتی میخوای لعنت به این کافرستان کسی دین دیگه نداره منم هر جا خواستم برم کار پارتی خواست اینقدر ضربه خوردم که قیدش زدم کلا 

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

10 سال نشده دیگه هم نمیشه

هر مردی که به صورت همسر خود سیلی بزند،خدای متعال به نگهبان دوزخ،فرمان میدهد که در جهنم،هشتاد سیلی به گونه اش بزنند.  پیامبر اکرم        هر کس به زن خود فحش و ناسزا بگوید،همان گونه که مار از پوستش خارج میشود،او نیز از ثواب و خیرو خوبی خارج میشود.    پیامبراکرم                                                                             نشستن مرد ،نزد زن و بچه اش،در پیشگاه خداوند محبوبتر از اعتکاف در مسجد من است..پیامبر اکرم
2738
عزیزم درخواست به تنهایی جواب نمیده، درخواست + رشوه به عنوان هدیه واسه خانومتون بیشتر جواب میده، از ن ...

دقیقا منم بیخیال درخواست شدم میخوام هر کلری کنم حتی رشوه..ولی خوب چجوری مثلا؟؟به کی؟چه شخصیتی؟نظامی..اداری چی

دقیقا منم بیخیال درخواست شدم میخوام هر کلری کنم حتی رشوه..ولی خوب چجوری مثلا؟؟به کی؟چه شخصیتی؟نظامی. ...

از آبدارچی اونجا سوال کن اون دو نفر چجوری بدون داشتن مدرک اونجا استخدام شدن راحت بهت میگه از طریق کی، توی ادارات آبدارچی ها از همه جا خبر دارن

از آبدارچی اونجا سوال کن اون دو نفر چجوری بدون داشتن مدرک اونجا استخدام شدن راحت بهت میگه از طریق کی ...

خوب میگم دیگه.فرزند شهید و جانباز بودن

بعد کانون انقدرها بزرگ نیست که آبداجی بخواد این کارها رو بکنه

خوب میگم دیگه.فرزند شهید و جانباز بودن بعد کانون انقدرها بزرگ نیست که آبداجی بخواد این کارها رو بکن ...

اطلاع دارم اما امان از قدرت آبدارچی‌ها، امتحان کن ضرر نداره، من با چشم خودم دیدم یکی به آبدارچی رشوه داد اون هم با خودش بردم پیش رئیسی که باید از چند وقت قبل وقت ملاقات می گرفتی، کارش هم راه افتاد رفت!