2737
2734

جواب سونو ان تی دکتر دید گفت جفت پایینه نوشت هفته ۱۵ برم سونو واژینال که طول سرویکس دقیق بدونه حالا خیلی میترسم میگن با جفت پایین سونو واژینال خطرناکه...

فردا وقت سونو دارم ولی خیلی میترسم اتفاقی بیفته کاش همون شکمی بود...

تصمیم دارم نرم واژینال بگم شکمی انجام بدن

کسی تو ماه چهارم بارداری سونو واژینال انجام داده؟؟؟

اطلاعی دارین در این مورد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای چه دکترییی!! من دوتا بارداری هام جفت پایین بود سونو واژینال  نداد دکتر، کاش با یک دکتر دیگ ...

چه قدرم گفتم.. گفت نه خطر نداره اصلا واژینال نمیدم همون سونو شکمی میدم ممنون گلم

من باردار بودم رفتم سونو واژينال 

عين وحشي ها يهو فرستاد داخل 

جيغم رفت هوا 

اما تهران رفتم مركز تخصصي سونو  اروم اروم  معاينه كرد عالي بود كارش  

بستگي داره جايي كه ميري قبلا كار سونو رو ديده باشي 

بله خطرناکه

تا واجب و اورژانسی نباشه اصلا نمینویسن

بهتره پزشکت رو عوض کنه دست کاری دهانه رحم توی هفته 15 مخصوصا وقتی بارداری پر خطره اصلا کار صحیحی نیست

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2740

کلا تو بارداری معاینه به زووور انجام میدن چه برسه به سونوی واژینال که احتمال سقط هم بیشتر میکنه چون جفتتون پایینه...اکثر جفت های پایین با رشد رحم و جنین بالامیره ..اگه لکه بینی و درد ندارین بهتره خیلی مراقب باشین...اگه سقط قبلی داشتین و معلوم شده سرویکستون مشکل داره وسرکلاژ باید بشین موضوعش جداس

من باردار بودم رفتم سونو واژينال  عين وحشي ها يهو فرستاد داخل  جيغم رفت هوا  اما ت ...

نیلو میخواستم برم کلی کلا منصرف شدن همون شکمی میدم بارداری اولمم سرکلاژ شدم ولی شکمی طول سرویکس اندازه گرفت واژینال نبود

برای چی میخواد طول دقیق سرویکس رو بدونه؟ با همون سونو معمولی هم میگن دیگه🤔 یعنی میخواد سرکلاژت کنه؟

چون بچه اول سرکلاژ شدم برا اطمینان گفت ولی گفت جفت تو سونو ان تی پایینه ولی طول سرویکسم ۳۶ بود

بله خطرناکه تا واجب و اورژانسی نباشه اصلا نمینویسن بهتره پزشکت رو عوض کنه دست کاری دهانه رحم توی ه ...

عجب دکتری...

مثلا کلی گشتم پیداش کردم 

مرسی گلم از راهنماییت

کلا تو بارداری معاینه به زووور انجام میدن چه برسه به سونوی واژینال که احتمال سقط هم بیشتر میکنه چون ...

سر پسرم سرکلاژ شدم ولی اون طول سرویکسم ۱۸ بود سر این ۳۶ هستم برا اطمینان واژینال داده به نظرم همون شکمی کافی بود