2737
2734
عنوان

بیاین نظر بدین دوستان

| مشاهده متن کامل بحث + 82 بازدید | 21 پست

شایدچهره وجثه کوچولوتون.من خیلی کوچولوام قدم نه ها😄کلاعین دختربچم ینی حداقل با۵سال قبلم فرقی ندارم.اگه توحضورشوهرتون میگن مجردی حتماروابط عاطفیتون کمه.نمیدونم هنگم فعلا🙂

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب ظاهرا کسی نظری نداره

چ دغدغه ای داری عزیزم ...چون تیپت دخترونست و ساده می گردی...مثل متاهلا دست ببری تو چهرت از سادگی در میاد ...هر روز جوونتر نمی شیم پیرتر می شیم نگران نباش تا چند سال دیکه کاملا معلوم میشه که متاهلی  ....ضمنا اگر نمی خوای اینجوری به نظر بیای موهاتو رنگ روشن کن و همیشه حلقه بنداز و دستت به بند کیفت باشه تا مشخص بشه متاهلی

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
عزيزم چرا واكنش افراد تا اين حد براتون مهمه؟چه اهميتي داره كي چي فكر ميكنه!مهم خودتي 

مهم نبوده تا حالا.انقدر تکرار شده برام عحیبه.فکر میکردم سنم بیشتر بشه بالاخره تموم میشه ولی نشد.همینجوری یهو از دیروز که یه همسایه جدید فکر کرده بود مامان بابام همسایشونن دیگه یه علامت سوال بزرگ تو ذهنم شکل گرفت.بهش گفتم خونه خودمه،متاهلم،هنگ کرده بود.آخه چرا شبیه خانوم خونه نیستم😟