2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوم دکتر میشه بگید برای ترکای قرمز پوست چه روشی واقعا معجزه میکنه و بیشترین جواب رو میده؟لیزر یا ک ...

عزیزم قطعا بدون معاینه و مشاهده از نزدیک نمیشه راهنمایی درستی داشت،ولی ترکیب لیزر مناسب و داروهای موضعی جواب بهتری دارت😘😘😘❤️😊

2731
عزیزم قطعا بدون معاینه و مشاهده از نزدیک نمیشه راهنمایی درستی داشت،ولی ترکیب لیزر مناسب و داروهای مو ...

تازه ترک خورده و قرمزه.من شنیدم ترکای قرمز بیشتر از ترکای سفید به درمان جواب میده.راجب کربوکسی ترابی اطلاعی دارید؟

من بخاطر وزن زیادی ک کم کردم خط لبخند و غمم ب صورت خط خیلی عمیق روی صورتم افتاد اسفند رفتم برام ژل ...

سلام عزیزم 

منم دقیقا مثل شما هستم 

تو یک ماه ۱۲ کیلو کم کردم تو دو مرحله 

یعنی هربار ده دوازده کیلو 

داغون شدم 

شما چی کردی ؟

✔️ خبرنگار 
عزیزم قطعا بدون معاینه و مشاهده از نزدیک نمیشه راهنمایی درستی داشت،ولی ترکیب لیزر مناسب و داروهای مو ...

گلبهار جون سلام

توی تهران دکتر خوب برای تزریق ژل لب که طبیعی باشه کارش معرفی میکنید

سپاس🌷🎀

راضی به اگر ، شاید ، هر چیز که پیش آید ...

خانم دکتر عزیز، من صورتم جوش میزنه جوش های قرمز ریز و گاهاچرکی ریزو کلی دکتر رفتم که نتیجه چندانی نداشت ، آخرین بار دکترم راکوتان تجویز کرد اما چون بارداربودم نخوردم. بعداز بارداری جوشهام بهترشد اما بازم یکم بود بیشتر اطراف چانه ام.

حالا یه مدت هس حدود سه ماه خودم قرص داکسی سایکلین رو میخورم ، جوشهای ریزم از بین رفته و پوستم یک دست تر شده ، اما بدنم خیلی خشک شده . 

میشه راهنمایی کنید و اگه چیزی میدونید بهم بگید؟؟؟

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
بله ایران هستم ،انشالله تا ابانماه تهران مطبخودمو دایر میکنم ،الان اخرای طرحمه تو یه شهر کوچیک مطب د ...

سلام 

خوب هستین ؟

من 24 روز پیش تزریق ژل لب 1 سی سی انجام دادم 

پیش یه دکتر عمومی رفتم ،چون نمی دونستم بایدمتخصص باشه ومارک ژل خوب .

330 بابت یک سی سی گرفتن .

وقای تزریق می کردن حواسشون به بچه شون بود نه به من 

خلاصه لبم بدفورم شد .و زشت شدم خیلی خوب بودم .

بهشون گفتم لطفا تخلیه کنید .گفتن مگه میتونم لبت وپاره کنم .و خییلی بد برخورد کردن .

گفتن برو بااب گرم بشور بره .

ولی من خیلی شستم زیاد تاثیری نداشت یه کمی داشت .

حالا احساس می کنم لبم افتاده شده .

رفتم پیش یه متخصص .گفت امپول هیالاز نمی زنم ،چون به بافت خود لبت آسیب میزنه ،این درسته ؟ 

گفتم شاید چون ازمارک ژل خیالشون راحت نیس تقلبی باشه یانه اینو گفتن ، تااگه عوارضی بده براشون مشکل نشه .

دکترعمومی گفتن نئورامیس deep زدن ،ولی چون اون قیمتش بالای 600ه .من خیالم راحت نیس پ

الان سوالم ازتون اینه که ،آیا این ژل لبم ازبین میره ؟ حداقل وحداکثر چقد طول می کشه ؟

ایا راسته میگن مارک چینی ممکنه ازبین نره .

اخه خود دکتر گفت 4 ماهه ست .یا 6 ماهه.ولی فک نکنم کامل بره ؟

آیا لبم به فرم قبلیش برمی گرده ؟

آیا ،لب م افتادگی نمی گیره ؟چون الان احسای می کنم فاصله بینی تالب م زیاد شده .

و ایا روش RF ژل لب رو ازبین میبره چون دکتره اینو پیشنهاد کرده ولی من میترسم ژل پاژ یا چینی و..زده باشه . 

میشه راهنمایی م کنید ؟

سلام  خوب هستین ؟ من 24 روز پیش تزریق ژل لب 1 سی سی انجام دادم  پیش یه دکتر عمومی رفتم ...

برای افتادگی لب خیلی نگرانم ،

و اینکه نکنه عفونت کنه توی آینده .

و یا ازبین نره وجذب نشه . 

لطفا ، با واقعیت راهنمایی م کنید ؟