2737
2739
عنوان

بچه دوستم امروز صبح رفت پیش خدا !!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 175780 بازدید | 1570 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من مادر نیستم یعنی تا حالا نشدم انشاالله خدا بهشون صبر بده من که غربیه ام و اون بچه رو ندیدم جیگرم پاره پاره شد از غصه خدا به داد دل مادرش برسه بیاد همه یه سوره ی والعصر بخونیم تا خدا به مادرش صبر بده .منکه خوندم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
خوابیدی بدون لالایی و قصه
بگیر اسوده بخواب بی دردو غصه
دیگه کابوس زمستون نمی بینی
توی خواب گلای حسرت نمی چینی
دیگه خورشید چهرتو نمی سوزونه
جای سیلی های باد روش نمی مونه
دیگه بیدار نمیشی با نگرونی
یا با تردید که بری یا که بمونی
رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی
قانون جنگل و زیر پا گذاشتی
اینجا قهرن سینه ها با مهربونی
تو تو جنگل نمی تونستی که بمونی
دلتو بردی با خود به جای دیگه
اونجا که خد ابرات لالایی میگه
میدونم میبینمت یه روز دوباره
توی دنیایی که آدمک نداره
2728
خدا اینجا اینروزها چه خبره؟
این چندمین نوزاده تو این روزها...
آدم چطوری میتونه به پدر و مادری که نوزادشون رو از دست دادن تسلیت بگه؟چطوری میتونه باهاشون همدردی کنه؟
چی میشه گفت به مادری که دیگه نوزادی تو آغوشش نداره؟
چی میشه گفت به مادری که شیر تو سینه ش رگ میکنه ولی هر چی میگرده نوزادش رو نمیبینه که سیرابش کنه؟
کی حال اون مادرو میفهمه؟
اینروزها هر وقت محمدمهدی شیر میخواد نمتونم با گریه شیرش ندم؟
خداااااااااااااااا به فریاد دل این پدر و مادرها برس.
دیروز من بهشت زهرا بودم. آخه زندایی ام فوت کرده بوده. یه دختر سه ماهه به اسم هستی رو اورده بودن .خیلی خوشگل بود بعد که کفنش کردن مادره گرفت تو بغلش و بردش. گفت می خوام خودم خاکش کنم.تا شب همه دختر خاله هام که بچه کوچیک دارند ناراحته مادره بودن.کلی گریه میکرد و می گفت می خواستم ببرمش پارک .خدا چرا شفاش نداد. مثل اینکه ناراحتی قلبی داشته.خدا به همه پدر مادر ها که فرزندشونو از دست می دن صبر بده. تو رو خدا قدر بچه هاتونو بدونید و از شیطنت هاشون عصبانی نشید.
2740
خدا داغ هیچ فرزندی رو به دل مادر نذار

مامان مرحوم من در سن 37 سالگی پسر 19 سالشو به خاطر تصادف از دست داد
تا همین 2ماه پیش (قبل از اینکه بره پیش داد اشم) هم گر یه . زاری میگرد
 هدایای خداوند به من.وهمسرم      لاحول ولا قوه الا بالله           
خدا صبر بده خیلی سخته خیلییییییییییییییی منم بچمو از دست دادم ولی فقط 3 روز زنده بود ..... خدا بهش صبر بده خیلی سخته خیلییییییییییییییییییییییییی
اگه میخوای جشن دندونی و تولد بی نظیر و تک برا کوچولوتون بگیرید 09302984825
واییییییییییییییی چوپولی اون صحنه رو جلو چشمام تصور کردم قلبم تیر کشید چقدر وحشتناکه خدایا چی کشیده اون مادر
نیازی نیست اطرافمون پر از آدم باشه ... همون چند نفری که اطرافمون هستند، آدم باشند کافیه ...!!
2706