2733
2734

میخوام سایت داشته باشم ازش کسب درآمد کنم. هنوز بچه ندارم ولی همش به این فکر می کنم که اگه بچه داشته باشم هیچ وقت نمیذارمش مهد کودک. ولی خودمم دوست دارم رشد کنم و درامد داشته باشم. خیلی فکر کردم . میخواستم نظر دوستای گلم رو در مورد موضوعش بدونم. چه موضوعی می تونه جذاب باشه ؟ البته هنوز مهارت هاشو یاد نگرفتم تازه شروع کردم به یادگیری   

تعداد رای : 6
نظرسنجی
در مورد بچه
2
33%
در مورد زیبایی
4
66%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه جوری درست میکنی با چه زبانی پی اچ پی ؟

بدون کد نویسی و با قالب های آماده وردپرس تازه توی سایت بهترین ایده عضو شدم تحقیق هم کردم وردپرس بهتره چون سئو بالایی داره. 

2738
منم خیلی تلاش کردم تا یه کانال زدم کلی هم مطالب تو کانالم ریختم خیلی پرمحتوا و جالب شده بود ولی این ...

سارینا جون به نظرم سایت بهتره و کنارش شبکه های اجتماعی هم می تونه باشه برای بازاریابی و تبلیغات بیشتر. ولی سایت از همه معتبر تره 

بستگی داره چی میخوای درست کنی خودت میخوای درست کنی

احتمالا در مورد آرایش و ارایشگری بنویسم و کنارش فروشگاه داشته باشم برای فروش محصولات آرایشی. آره خودم میخوام درست کنم. میخوام توی دوره آموزشی کسب و کار اینترنتی پولساز بهترین ایده شرکت کنم. الان دوره رایگانش شرکت کردم خیلی عالیه. اصلا هم کد نویسی نداره. شاید هم در مورد بچه و بچه داری نوشتم نمی دونم. عاشق بچه ام . ولی خوب آرایش هم دوست دارم. 

در هر حال اگه مسرّی که حتما کانال بزنی دنبال موضوعی برو که هم خیلی به اون موضوع علاقه داری وهم میخوا ...

من میخوام حتما سایت داشته باشم. فکر کنم همین موضوعاتی که برای خانوما خوبه مفید هستش . مثلا اشپزی ، خیاطی ، آرایشگری ، بچه داری ، شوهر داری ، خانه داری ، مهمان داری و مهارت های زنانه و ظریف یا مثلا کارهای هنری و سنتی ایرانی . نمی دونم فعلا یاد بگیرم طراحی سایت رو موضوعش رو باید بیشتر فکر کنم 

سلام  امروز بمن درخواست دادی عزیزم از وقتی سایت تغییر کرده نی نی سایت من با مشکل مواجه شده همه دوستایی که دارم رو بهشون نه دسترسی دارم و نه به پیامهای خصوصی😒 درخواست دوستی رو هم اصلا امکان  قبول کردن ندارم بارها هم به نی نی یارها گفتم اما هنوزم مشکل دارم! این مشکل من و خیلیهای دیگه ست فعلا تا درست بشه خواستم بدونی  اگه به درخواستی جواب ندادم دلیلش اینه😊 

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود

عزیزم ببین چه سایتی رو دوست داری که داشته باشی در چه زمینه ای و علاقه ات چیه کلا. سایت که خیلی خوبه اگر بازدید خوبی داشته باشه می تونی تبلیغات بگیری. من یکیو می شناسم که با سایت اشپزی الان کلی درامد داره البته چند ساله که کار کرده. طراحی سایت رو هم به نظرم بده به یه شرکت خوب که مشکلی برای سئو پیدا نکنی بعدا

2706