2737
2734
انقد خوشمزس یبار درست کنی مشتریش میشی چند شب پیش دعوت بودیم یه ظرف بزرگ درست کردم بردم همش سریع خور ...

چجوريه درست كردنش!؟؟؟

حالا كه امشب شوهرم داره ميرههه

درست كنم تنهايي بخورم عكسشو براش بفرستم🤪

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
عیب ندره بابا ببین جای هست بفروشن بخر یا درست کن‌نوش جونت 

آماده است هست . همیشه میگیرم فقط آب میریزم روش .. ولی امسال نگرفتم .گفتم خودم درست کنم 

قربان وفای سگ ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطوری  درست کردی .. میشه بگی

دوقاشق ماست با یه قاشق نشاسته با سه قاشق ارد و آب و بکینگ پودر و خمیر مایه و یه کم نمک و یه کم شکر قاطی کردم ..باید شل باشه در حد یه کم غلیظتر از ماست 

بعد یه ساعت و نیم بزار بمونه تا ور بیاد 

قبلیکه بخای سرخ کن یه دونه تخم مرغ بشکن روش قاطی کن و سرخ کن 

شیره هم ک اگه عسل داری بهتره ..یا شیره خرما

‏کلا نصیحت کردن کار اشتباهیه چون طرفت ناراحت میشه باید بذاری نابود که شد بری باهاش همدردی کنی، خوشش هم میاد 😊
چجوريه درست كردنش!؟؟؟ حالا كه امشب شوهرم داره ميرههه درست كنم تنهايي بخورم عكسشو براش بفرستم🤪

عزیزم توضیح دادم پست قبلی ..نوشجان

‏کلا نصیحت کردن کار اشتباهیه چون طرفت ناراحت میشه باید بذاری نابود که شد بری باهاش همدردی کنی، خوشش هم میاد 😊
2728

لگیمات عااااااالیه،،،منم جنوبیم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
عزیزم توضیح دادم پست قبلی ..نوشجان

نشاسته ي چي؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

با نشاسته ي چييي

درست ميكنين؟

برنج يا ذرت؟

ولک من هم ابادانی هستم ابروم رفت با این لگیمات😂😂😂😂😂😂

چرا،،،؟بار اولته؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706