2737
2734

سلام مامانهای گل، من تهرانی نیستم و مدتیه تهران زندگی میکنم دخترم امسال کلاس اول میره، تو این مناطق دبستان دخترانه خوب میشناسین؟ دولتی یا غیرانتفاعی هرچه که هست. جایی که با بچه ها درست برخورد کنند و محیط مناسبی هم داشته باشه خیلی آموزش سطح بالا برام ملاک نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خانومی شما دخترت الان اونجاست؟ تجربه شما مال الانه یا سالهای گذشته؟

نه من خودم اونجا بودم هم راهنمایی هم دبیرستان نه برای الان نیست برا سالها پیشه اما اونجا بهترین مدرسه دولتی بود و خیلی همه چیز رو نظم و انظباط بود اون سالها ما هر کدوم از درسهامون یه کلاس جدا داشت مثل دانشگاه.

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
نه من خودم اونجا بودم هم راهنمایی هم دبیرستان نه برای الان نیست برا سالها پیشه اما اونجا بهترین مدرس ...

متاسفانه اوضاع مدارس الان با بیست سال پیش واقعا فرق کرده خیلی از مدارسی که من دیدم و تعریفشو میکردن الان وضع فرهنگی خوبی نداره یه علتش هم تعدد و تنوع فزهنگی هست. تو یه کلاس از یه بچه بافرهنگ و باشخصیت تا یه بی فرهنگ و بی ادب کنار هم میشینن

متاسفانه اوضاع مدارس الان با بیست سال پیش واقعا فرق کرده خیلی از مدارسی که من دیدم و تعریفشو میکردن ...

اره خب قبول دارم ولی برو از نزدیک ببین با مادرایی که میان دنبال بچه هاشون از مدرسه سوال کن اونا بهتر راهنماییت میکنن.بزن مدارس منطقه ۷ طبق اون به همون آدرس مراجعه کن و از نزدیک ببین

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
2738

سلام عزیزم دبستان شهید دستغیب توی خیابون مهناز را هم بزار توی اولویت هات

خیلی دبستان خوبیه  من دخترم دوره اول اونجا بود خیلی راضی بودم یه محیط دلنشین و در عین حال با دسیپلین 

بارانی باید تا که رنگین کمانی برآید

ببین خودت حتما باید حضوری بری چون من دقیقا سه سال پیش همین حس الان شما را داشتم دونه دونه مدارس اطرافم را رفتم دیدم البته من فقط دولتی مد نظرم بود

کادر مدرسه دستغیب و مخصوصا مدیرش خیلی خوب بودن ولی یه چیزی بگم یه مقررات و نظم خاصی داره که البته به شاگردهای اول دبستانی کمتر سخت می گیرن ولی خدایی سوم ها را نه

دختر من امسال سومش تموم شد که به امید خدا دیگه مدرسه اش عوض می شه 

اگه اول های معلم هستی این مدرسه به مسیرت می خوره سرویس هم داره ولی اگه انتها ب هنظرم در مورد هاجر هم خودت تحقیق بکن 

من شاید چون اول تا ششم یه جا بود و بزرگی مدرسه یه کم ترس برم داشت و دستغیب را انتخاب کردم

ایشالله دختر گلت بهترین مدرسه مشغول تحصیل بشه عزیزم

دو تا غیر انتفاعی هم هست که جفتش هم توی خیابون اپادانا اونا هم من تعریفشو شنیدم ولی چون خودم قصد نداشتم دختری بره غیر انتفاعی خیلی در موردش تحقیق نکردم

بارانی باید تا که رنگین کمانی برآید

خیلی ممنونم از توضیحاتتون،  مساله اینه که یه دختر کوچولو هم دارم و  خیلی سخته با دو تا بچه راه بیفتی این ور اون.ور تحقیق، اصلا نمیدونم الان کسی هست من بپرسم، اخه پرس و جو از کادر مدرسه که فایده نداره دانش آموزان هم که تعطیل شدن و مادری نیست من ازش بپرسم،

خیلی ممنونم از توضیحاتتون،  مساله اینه که یه دختر کوچولو هم دارم و  خیلی سخته با دو تا بچه ...

اگر پلیس هستی مدرسه معصومه شریف هست دولتی قانونمند وسخت گیر تو هر پایه دوتا معلم افتضاح داره، غیر انتفاعی ستارگان آسمانی شریعتی هست راضی هستند مادران، آسیه تو مرودشت خوبه، بنت الهدی تو میدون سپاه هم خوبه، هاجر میگن خیلی خوبه، طالقانی تو اندیشه مدرسه کوچک وشلوغ ولی راضی هستن ازش، تجربه خودم به عنوان ی مادر که دخترش پایه چهارم هست امسال ومعصومه شریف درس خونده این هست که به حرف کسی استناد نکنی موضوع دخترت هست ومعلم که چقدر باهم کنار بیان ودرک. متقابلی داشته باشن از ضعف وتوانایی شاگرد ورفتار معلم، این که من میگم دوتا معلم ها بدن تو هر پایه نظر اکثریت بودهاگر دختر سازگار ی داری که باهر معلمی کنار میاد زیاد وسواس به خرج نده 

خیلی ممنونم از توضیحاتتون،  مساله اینه که یه دختر کوچولو هم دارم و  خیلی سخته با دو تا بچه ...

سلام ببخشید تویه تاچیکی گفته بودین ک آب دورجنینتون کم بد میشه بگید چیکارکردین؟البته اگه هنوز ب سایت سرمیزنین

لطفاهرکی تونست واسه شادی روح بابام یه صلوات یا فاتحه بفرسته😭🖤
2706