2737
2734
عنوان

تاپیک ماکارونی چرا ترکید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آبليمو ولي خودتون يه جوري يه قرمزي ربطش بدين😑

😆

🌸خداوندا من ب دنبال خواسته ای دیگر بودم؛ تو خود را ب من هدیه دادی .. ‌..و نه آن خدای مستبد   آن خدایی ک مهربانترین مهربانان بود🌸

تقصیر خود بچه هاست بخاطر یه رنگ ماکارونی هیجان زده میشن هی کامنت میزارن صفحه هاش میره جلو اینجور تاپیکها فقط بی محلی میخاد اون خانوم هم میتونست کشفشو همون پست اول بگه که  آبلیمو باعث خوشرنگی میشه که بنظرم من هیچ ربطی نداشت 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
2728
😲😲😲 اسکول کرده ملتو؟؟؟؟😠😠 حقشه ترکیدن

۳ص گذشت و هی میگف ی رازی داره و شوهرم گفته برو از خواهرت بپرسو

ماهی ی بار میپزمو😑

🌸خداوندا من ب دنبال خواسته ای دیگر بودم؛ تو خود را ب من هدیه دادی .. ‌..و نه آن خدای مستبد   آن خدایی ک مهربانترین مهربانان بود🌸
2740

چه بی اعصابین! اصلا نیاز به این همه توهین هست ؟چه ضرری الان بهتون رسیده؟بچه ها واقعا گاهی اوقات همین که تاپیک میزنی سرعت نت اینقدر پایین میاد که نمیتونی تند تند پست بذاری کاربرا هم همه عجول هول میکنن ادمو

آبليمو ولي خودتون يه جوري يه قرمزي ربطش بدين😑

سرکار گذاشته بود ملتو

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
چه بی اعصابین! اصلا نیاز به این همه توهین هست ؟چه ضرری الان بهتون رسیده؟بچه ها واقعا گاهی اوقات همین ...

من مشکلی نداشتم ک تو پست اول نگفت

مساله ابنه ک شروع کرد داستان گفتن

۳ص گذشت و هی میگف ی رازی داره و شوهرم گفته برو از خواهرت بپرسو ماهی ی بار میپزمو😑

آره اونارو خوندم، دیدم خیلی داره لفتش میده یه اینجوری😕😕 نگاش کردم زدم بیرون!!!

منتظر معجزه خدام !! دعا کنید برام لطفاااا........
آره اونارو خوندم، دیدم خیلی داره لفتش میده یه اینجوری😕😕 نگاش کردم زدم بیرون!!!

منم زدم بیرون بعد ک دوباره رفتم نبود

2706