2737
2734

شوهرم اصلا با من بيرون نمياد هيچ جا نميريم ،چيكار كنم ؟😔فقط با دوستاش وقت ميگذرونه !از جاي شلوغ بدش مياد از كافي شاپ بدش مياد هرجا هم به زور ميريم هنو دوساعت نشده ميگه برگرديم 😔اگ بگم بريم بيرون تو ماشين نيم ساعت پرم ميده بعد ميايم خونه !به دلم موند با هم بريم يه رستوران شام بخوريم !فقط وقتي مسافرت ميريم ايجور جاها ميريم !اهله رفت و امد خانوادگي هم اصلا نيست ولي منو ازاد ميزاره با دوستام بخوام برم كاري بهم نداره !خونه اقوام خودشم نميره !فقط گيم نت بازي ميكنه با دوستاي خودش جايي ميره !شما مردين همجنستون بهتر ميشناسيد يعني چرا ايجوريه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چارتا مرد شاسکول تو این سایت هست که برا مخ زنی میان.سوالات سخت سخت نمیتونن جواب بدن 😂😂😂😂

😯😯😲😲😲

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2740

گیردادینا الان ازخانوما ناامیدشدین همش میگین آقایون بیان😟

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍
خدا نکنه یه جوی سایتو بگیره ... ول کن نیس دیع

جوچی الان گرفته ومده آرسوجان؟؟

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706