2737
2734
عنوان

شوهرم همه چیش خوبه...

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم آقایون هم پریود میشن ولی نه خونریزی دارن نه چیزی فقط در ماه یه روزایی هورموناشون بهم میریزه اعصاب ندارن

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
2728
مردها یه مدت میرن توی غار تنهاییشون و این قهر کردن نیست. وقتی میخواد تنها باشه با قهر کردن به تنهایی ...

نه این مدلی هم میشه

من اصلا اویزونش نیستم...همیشه اون دنبال منه...اما یهو وسط عشق و شیطونی قهر میکنه...قشنگ ب من گفت دوست ندارم! نمیدونم چرا! 

کسی ک روز قبلش ۱۰۰بار ب من گفت عاشفتم

هوای بچگی هاش رو کرده لابد ، یه آبنباتی بستنی پفکی چیزی بخر بهش بده شاید درست شد  

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   
2740
کاریش نداشته باشه پریود میشه اعصاب نداره

😂😂😂😂 خیلی باحال بود

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤

همه آدمها اينجوري ان گاهي آدم نياز به تنهايي داره.بنظرم اينجور مواقع سعي كن زياد دور و برش نري تا خودشو پيدا كنه.اتفاقا اكثر مردا ها اين اخلاقو دارن كه هرچي كنتر دور و برشون باشي واسشون عزيزتري

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2706