2733
2734
عنوان

ب ا س ن ت خ ت

| مشاهده متن کامل بحث + 2811 بازدید | 61 پست
کوفت    

والا خودم هنگ کردم😅😅😅😅

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كلا ژنتيكمون اينه خيلي بزرگه و بالاس پهن هم نيست برعكس شوهر من دوس داره

اره شوهر منم دوس داره مبگه یه وفت ابش نکنی ولی من دوس دارم یکم از گردیش کم بشه😅حالا مال ما ارثی نیست فقط من اینجوریم😐

فکر نکن همیشه عقلت حرف اولو میزنه گاهی باید به صدای دل گوش کرد 😍
2728

بچه ها خدایی اینو که میگم بخونین نظر بدین

من توجه کردم دیدم تو اکثره.موارد اونا که سینه هاشون خوش فرم و بزرگه باس ن ندارن,و اونا که با س ن خوش فرم و یه جورای طاقچه ای دارن سینه هاشون  کوچولوعه!عایا من درست توجه کرده ام؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
منم همین مشکلو دارم😩😩😩  فعلا یه شرت اسفنجی گرفتم کارمو راه بندازه تا به موقعش یه فکری واسش ب ...

شورت اسفنجی درست میکنه حالتشو به ظاهر ؟؟؟بعدم وقتی چن بار بپوشیش و بشینی اسفنجش نمیخابه؟؟

و خدایی که به شدت کافیست....
2740

عزیزم حرکات اسکات برو تو گوگل سرچ کن بیشتر اسکات نیمه برو چون کامل برای افراد حرفه ای و اگر اشتباه بری زانوهات اب میارن اگر میتونی برو باشگاه فیتنس یا بدنسازی حتی از اونایی که عمل جراحی میکنن هم باسنت خوش فرم تر میشه