2733
2739
عنوان

پوشک

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 28 پست
من خودم قبلا پریما استفاده میکردم ولی الان خیلی گرون شده  مولفیمولفیکس هم ک ترکیش نمیاد

تو ایرانیا هم چندتاشو امتحان کردم و البته اکثرشونو بستشو دادم رفت اما مای بی بی بد نبود مولفیکس و مرسی افتضاح بودن مولفیکس ترک قیمتش مثل پریماست

زيركانه ترين راه براي تسلط بر هر جامعه اي تحقير و محدود كردن زنان آن جامعه است زيرا زنان أسير هرگز قادر نخواهند بود إنسانها آگاه و آزادي خواه پرورش دهند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه تو شهر ما ارزون تر از پریما بود ولی دیگ نمیاد 

من که تا اخر پمبرز بستم خداروشکر دیگه از پوشک گرفتم راست میگی خیلی گرون شده اکه سختته مای بی بی امتحان کن من یه بار گرفتم بد نبود اون اوایل 

زيركانه ترين راه براي تسلط بر هر جامعه اي تحقير و محدود كردن زنان آن جامعه است زيرا زنان أسير هرگز قادر نخواهند بود إنسانها آگاه و آزادي خواه پرورش دهند!
2740
منظورتونو متوجه نشدم

منظورم اینه یه نظری ندارم به بقیه نظرات اضافه میکردی 

چون منم جواب سوال رو نمیدونم پس نظر نمیتونم بدم ولی نظرات بقیه رو هم نمیبینم 

اگه یه گزینه ی دیگه اضافه میکردی مثلا نمیدونم من اون رو انتخاب میکردم و درصد نظرات بقیه رو می‌دیدم 

اوکی  

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
من برای پسرم پوشک مرسی میگرفتم بسته 14تایی ده تومن بود ازش راضی بودم

مولفیکس خوب نیست. کشش رد میندازه روی پای بچه. از پشت کوتاهه. زود هم اویزون میشه.

مای بی بی از مولفیکس بهتره البته اگه به پاش بسازه. کانفی هم خوبه به نرم ازین دوتا بهتره.

. برای امتحان یه بسته کوچیک بگیر