2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مارو نذاشتن صيغه بخونيم گفتن ي راست عقد حالا خودشون ميگن چند روز ديگه صيغه ميخونيم براتون

صيغه خيلي خوبه رفت و امدت بيشتر ميشه با تمام اخلاقاش اشنا ميشي حتما قبول كن

سايه ات كم نشود از سر ما حضرت يار     

معذرت تو تاپیک دارم سوال میـپرسم ولی مربوط به ازدواجه.

اگه دختر و پسر به هم معرفی شدن بعدا اخلاقاشون نزدیک به هم بود ولی زیاد عشقی بین اونا نباشه ازدواج درسته؟؟؟کم کم به هم علاقمند می شن به نظرتون؟؟؟

2738

میاد صبر کنین  ب موقعش میاد😎

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
صيغه خيلي خوبه رفت و امدت بيشتر ميشه با تمام اخلاقاش اشنا ميشي حتما قبول كن

ما الانم رفت و امدمون زياده حجاب و اينام ندارم جلوش وقتي ديدن اينجوريه گفتن صيغه بخونيد لاقل حلال باشه😬

معذرت تو تاپیک دارم سوال میـپرسم ولی مربوط به ازدواجه. اگه دختر و پسر به هم معرفی شدن بعدا اخلاقاشو ...

خب باید به دلم هم بشینن دبگه. بعدا به مرور بیشتر میشه علاقه اگه انتخاب درستی کنن

ما الانم رفت و امدمون زياده حجاب و اينام ندارم جلوش وقتي ديدن اينجوريه گفتن صيغه بخونيد لاقل حلال با ...

خوبه ديگ ما هم خيلي راحتيم باهم هرچن وقت يبار شبم مياد خونمون ميمونه

سايه ات كم نشود از سر ما حضرت يار     
معذرت تو تاپیک دارم سوال میـپرسم ولی مربوط به ازدواجه. اگه دختر و پسر به هم معرفی شدن بعدا اخلاقاشو ...

ممکنه عشق بعد ازدواجم ب وجود بیاد اما دعا کنین خداوند هرچی ب خیرو صلاحتون براتون رقم بزنن

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2706