2733
2734

سلام

بالاخره بنزین اومد یا نه هنوز؟ کلی کار داریم

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

لیتری چندشده بچها 

من صاحب اعمال خویشم،میراث‌دار کردارهای خویش،زاده اعمال خود،در پیوند با کردار خویش،و متکی بر اعمال خود می‌زیم،و هر فعلی که انجام می‌دهم،نیک یا بدمیراث آن به من می‌رسد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همینمون کم بود😂😂😂ای خدا😂

وطن پرندهِ پَر در خون.... وطن شِکُفتهِ گُل در خون.... وطن فَلات شَهید و  شب... وطن پا تا به سر خون... وطن تَرانه زِندانی... وطن قَصیدهِ ویرانی... بِخوان که دوباره بِخواند این عَشیره زندانی گُل سُرودِ شِکَستن را... بِگو که به خون بِسُرایَد این قَبیلهِ قُربانی حَرفِ آخرِ رفتن را...بِگو...بِگو که به خون میسرایم...با تَمامِ دِل و جاْنَم...حَرفِ آخر رَفتَن را....
2738
گرون نشده  ولی تانکرها اعتصاب کردن نیاوردن کلا گویا یعنی کلا نیست

اها اخه شیراز شایعه کردن گرون شده 

من صاحب اعمال خویشم،میراث‌دار کردارهای خویش،زاده اعمال خود،در پیوند با کردار خویش،و متکی بر اعمال خود می‌زیم،و هر فعلی که انجام می‌دهم،نیک یا بدمیراث آن به من می‌رسد

هس ولی صفا شلوووووغ ک هر پمپ بنزینی دوتا پلیس گذاشتن گازوعیل هم اصن نیس بابام از صب تا حالا توصفه همه ماشین سنگینا اعتصاب کردن گفتن هر کی بار ببره ماشینشو خورد میکنیم واقعاً هم حق دارن

یارو نونِ نفهمیش رو میخوره شما باهاش بحث منطقی میکنید⁉
چه خبر شده مگه؟

اعتصاب بودن گلم جایگاهارو بنزین ندادن البته انگار بیمه وکرایه راننده هاشونو زیاد کردن اعتصابو تمام کردن انگاری

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
جدی؟پس دیگه یه عده دارن سوء استفاده میکنن  چه داستانی شده

اره خیلیا این وسط ذاشتن سواستفاده میکردن 

عزیزم شیراز که بنزین آزاد از لیتری سه تومن به بالا بفروش رسیده تا با کلی التماس و تمنا از دلال

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2706