2733
2734

سلام به همگی.

شما با چندبار تزریق لنفوسیت به کراس مچ بالای 30 رسیدید؟

من دوبار سقط داشتم. آزمایش دادم کراس مچ  5.6 بود که گفتند باید لنفوسیت تراپی بشم. اما با دوبار تزریق لنفوسیت کراس مچ الان شده 8.9

چرا اینقدر کم بالا رفته؟ کسی دلیلش رو میدونه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انگار رو بعضیا سخت جواب میده تحت نظر کدوم دکتر هستید؟

البته من اطلاعات زیادی ندارم ولی نمیدونم چرا هر وی آزمایش کراس مچ میده تو همین رنج ۵ هست! تا حالا ندیدم کسی بگه تست دادم ۱۰ بود یا ۱۲ بود

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
من بیمارستان صارم میرم

ببین لنفوسیت یک روش منسوخه 

درسته که درصد بالایی جواب میده ولی خوب دیگه اکثرا این روش رو کنار گذاشتن فقط تو تهران صارم قبولش داره 

اگه با لنفو سوم‌نتیجه نگرفتی دیگه دور صارم رو خط بکش وقتت رو تلف اونجا و دکترهای دیگه نکن من تمام دکترهای تهران رو شخم زدم آخرش هم تحت نظر فاطمه رزاقی بودم ولی هزینه داروها بالاست. من بعد سه سقط الان پسرم ۸ماهشه انشالله تو هم نتیجه میگیری . 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
ببین لنفوسیت یک روش منسوخه  درسته که درصد بالایی جواب میده ولی خوب دیگه اکثرا این روش رو کنار ...

سلام عزیزم ممنون که جوابم رو دادی

من امروز برای بار سوم لنفوسیت شدم. دکترم گفت اگر ج نداد باید بری یک مردی رو پیدا کنی بیاد بهت لنفوسیت بده!!!!! منم بهش گفتم اگه ج نگرفتم هیچوقت همچین (غلطی) نمی‌کنم. برم دردم رو به مرد غریبه بگم؟ ماشاله بهشون....

سرم آی وی آی جی هم همین کار رو میکنه منت غریبه هم سرم نیست.

بهش گفتم چرا سرم آی وی آی جی تجویز نمی‌کنید؟ گفت ما اینجا روی لنفوسیت کار می‌کنیم.... یعنی مردم رو کردن موش آزمایشگاهی

عزیزم شما علت سقط هاتون چی بود و اینکه تو چند هفته بود .ممنون میشم جواب بدین

علت سقطهام مشکل انعقادی و خودایمنی بود همشون بعد از تشکیل قلب تو سه و چهارماه بود

سلام عزیزم ممنون که جوابم رو دادی من امروز برای بار سوم لنفوسیت شدم. دکترم گفت اگر ج نداد باید بری ...

انشالله نتیجه بگیری

من میدونم تو مرحله اخر هم میگن پی جی دی

من روش کارشون رو از حفظم

من سرم زدم بله. 

عزیزم انگار رو بعضیا سخت جواب میده تحت نظر کدوم دکتر هستید؟ البته من اطلاعات زیادی ندارم ولی نمیدون ...

سلام

دوتاسقط داشتم

فروردین آپکا دادم ۱۰ بود،۵ اردیبهشت لنفو کردم شد۱۵ و دوباره۳خرداد برای بار دوم لنفو کردم ده روز دیگه باید آپکا بدم احتمالا میشه۲۰ بعدش میتونم برم برای اقدام

اصفهانم پیش دکتر رضایی لنفو کردم

خدایا خسته ام😢