2737
2734

اخه سکه قیمتش بالا پایین میره اینجوری ادم گیج میشه ....به نظرم بیمه بشه خیلی به نفعشه وقتی ادم یه تیکه اهن که ماشینشه را بیمه میکنه اما جون خود ادم که خیلی مهمه را بیمه نکنه بده....‌منم اول مخالف بودم ولی هرچی فک کردم خوب بود الان خوشحالم که بیمم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم اینکارو نکن  بیمه عمر هرچقدر هم توب باشه اون موقع که بخواد پولو بگیره اصلا معلوم نیست ...

الان بچه ها کم کمش روزی پنج تومن تو جیبی و تنقلات میخرن ماهی ۵۰ تومن اصلا هیچی نیست که بعدا بخای انتطارای زیاد ازش داشته باشی.اگه بابای من بیست سال پیش منو بیمه کرده بود لااقل پول یه پرایدو داشتم که بخرم.من خودمو دخترمو بیمه پاسارگاد کردم.به نطرم مزایاش بهتر از بقیه بود.

یه نفس بیشتر فاصلمون نیست ........

بیمه پاسارگاد رامیتونی هرچقدر بخوای بدی بعدهرچندسالم که منصرف شدی حقوق بگیربشین....فقط خدای نکرده زبونم لال....اگه اتفاقی برای اینده ادم بیوفته حداقل یه جا امیدوای هست

2731
ما حساب کردیم بیمه به صرفه نیست.بانک آینده بزار براش ۲۱ درصد سود داره.همسرم علاوه برپولهای پسرم و ما ...

خوبیه بیمه اینه که خودتو هر ماه موظف میدونی که پرداختش کنی و پشت گوش نمیندازی ولی اونجوری که بخای پول بزاری حساب انقد چاله و چوله تو زندگی هست که آدم پولشو صرف اونا میکنه.من هر کاری میکنم نمیتونم پول پس انداز کنم ولی بیمه رو حتما پرداخت میکنم.

یه نفس بیشتر فاصلمون نیست ........

بیمه  "ما "عزیزم برای بانک ملت هست فکر کنم از سالی500 تومن شروع میشه به بالا انتخابش با خودتونه

میشه بیشتر توضیح بدی

مستمری هم داره یعنی بعداگه چند سال بلزنشستگی داره پوشش درمانی هم داره

کجا رفتین اقدام کردین واسه افتتاح

lets go
2740
خوبیه بیمه اینه که خودتو هر ماه موظف میدونی که پرداختش کنی و پشت گوش نمیندازی ولی اونجوری که بخای پو ...

موافقم باهات دوستم....من سالانه میدم سالی یه ملیون ودویست خودم ....دوتومن هم شوهرم حالا که میدم میره واسه سال دیگه خدابزرگه یه وقت تو این  یه سال هزارتا بلا سرم میاد دیگه خیالم راحته...تازه خوبیش اینجاس که خونمم به هوای بیمه خودم بیمه اتش سوزی شده

درضمن بعد ۳سال هم میتونی وام بگیری فرق این بیمه با بیمه های دیگه اینه که ازاونا فقط ۱بارمیتونی وام ب ...

کجا مراجعه کردین واسه بیمه پاسارگاد من ایران میخواستم خودم و لیمه عمر کنم امروز

lets go
نه شوهر من مقرراتیه و هرماه اول سهم پول پسرم واریز میکنه.

خب بازم اینجوری خوبه اما خدای نکرده اگه نی نی کوچولوت دستش اوخ شد....وگفتن ۲۰ملیون همین الان هزینشه میتونه شوهرت همون وقت بده ...بیمه یه خوبی که داره اینه که حتی اگه ۱روز باشه زیر پوشش باشی تموم خسارات واتفاقات زندگیتو به گردن میگیره حتی دور ازجون همه مرگ

من اصفهانم شما کدوم شهرین

تهرانم

میشه بگین پوشش درمانی هم داره اخه من دختر خالم بیمه ایران کار میگنه میگه بیا همین جا واست بزنم ماهی پنجاه اولش حالا پاسارگاد نمیدونم بهتر باشه

lets go
خب بازم اینجوری خوبه اما خدای نکرده اگه نی نی کوچولوت دستش اوخ شد....وگفتن ۲۰ملیون همین الان هزینشه ...

پسرم میره اول دبستان عزیزم😁شوهرمم شکر خدا وضعش بدنیست.نیازی به بیمه عمر نداریم.