2733
2734
پسرم 5 ماهشه و رفلاکس از نوع ترش کردن داره مشکل من با خوابشه.بیشتر از نیم ساعت نمیتونه بخوابه وقتی می خوابه سر نیم ساعت تا 40 دقیقه شیرش برمیگرده تو گلوش و بیدار میشه همیشه هم با زاویه می خوابونمش ولی فایده نداره تازه اگه خوابم بره بخاطر این مشکل دوباره اروغش میگیره و حتما باید بلندش کنم شربت موتیلیوم هم بهش میدم حتی اگه خیلی بعد از شیر خوردنشم باشه باز اینطوری میشه
بگید چیکار کنم در طول روز همیشه خواب الودست و نق میزنه
منم همین مشکلو داشتم نینیهام رو بردم دکترگفت شاید زیاد بهشون شیر میدی کمتر بهشون شیر دادم الان یه ذره بهترن میتونی تا نیم ساعت بعد شیر هر جور شده بیدار نگهش داری و باهاش بازی کنی راستی وزن نی نیت خوبه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام مامان مانی جون. دختر من هم دو ماهشه و همین طوری می شد. تا می خوابید سر ربع ساعت به خودش می پیچید و بیدار می شد. شیر برمی گشت توی گلوش. دکترش شربت رانیتیدین داد الان راحت چند ساعت می خوابه. دختر من هم شیر خیلی می خورد ولی از وقتی رانیتیدین می خوره کمتر شیر می خوره و معده اش تنظیم شده انگار می فهمه سیر شده. البته هنوز هم گاهی شیرش بالا می یاد ولی نمی دونم چجوریه که دیگه بیدار نمی شه!!!! زیر شیر هم خوابش می بره ولی من بعد بلندش می کنم و همینطور که خوابه 15 دقیقه ایروی مبل می شینم و به حالت ایستاده روی شونه هام نگهش می دارم. با اینکه خوابه و آروغ نمی زنه ولی کمک می کنه شیرش بره پایین.
پسر من این مشکل رو داشت... اول که دکتر گفت حتما 2 تا اروغ ازش بگیر... نیم ساعت به پهلو بخوابونش (رو سطح شیبدار ) بعد به پشت بخوابونش...

دکتر گفت اگه با این کارها خوب نشد بیارش تا دارو بدم بهش که خدا رو شکر خوب شد...
ممنون میره توی 5 ماه و وزنش 7600 زمان تولد 3600 میشه اصلا رفلاکس نداشته باشه و بخاطر سنگینیه شیرم ای ...

سلام عزیزم میدونم تایپیک قدیمیه ولی پسر منم این مشکلو داره نکسیوم و موتیلیوم هم میخوره چون آلرژی داره شیر خشک نئوکیت داره الان ۱۰ ماهشو ولی هنوز درست نشره؟شما واسه مشکل پسرتون چیکار کردین؟تا چند ماهگی اینجور بود؟

2738