2733
2734
عنوان

دعا برای افزایش محبت شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 60077 بازدید | 103 پست

این ایه هشت سوره حشره به تعداد سن شوهرت به عکسش بخون 

واسه گوش دادن حرف و مهربونی و پول دادنه 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
این ایه هشت سوره حشره به تعداد سن شوهرت به عکسش بخون  واسه گوش دادن حرف و مهربونی و پول دادنه& ...

باز اینو تعدادشو شک دارم میپرسم میام میگم

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یدونم این ایه بیست و شیش سوره یونسه واسه پول دادنه شوهر به زنه 

تعدادشو یادم رفته میپرسم 

باز اگه تا شب نزاشتم ریپلایم کن عزیزم تعداد اینو بالایی رو بزارم

2728
2740
باز اینو تعدادشو شک دارم میپرسم میام میگم

دعای رزق و روزی و پولدار شدن  چی هست ؟ من خیلی قرض و وام و بدهی و قسط دارم و توان پرداخت ندارم اصلا رزق و روزی نیست تلاش هست ولی رزق نیست  به هر دری میزنم بسته میشه و  ایگه یه  تک تومن بیاد دستم هزار تک تومن ازم میره.. رزق و روزی و پول ازم فراریه .. حالا حرام میکنم و اعتقاد دارم.. ولی نمیدونم چرا  راه روزی برام بسته هست . کمرم بریده شده  کسی رو هم ندارم حمایت مالی کنه . خلی از دعاها سوره ها ختم ها نمازها ذکرها رو گفتم ولی اثر نداشته .. چیکار کنم ؟؟؟

درخواست دوستیمو قبول میکنی سوال بپرسم ازتون؟

باشه خانومی

این آخرش خونده نمیشه میشه بی زحمت متنشو تایپ کنی

اللهم اجعلنی محبوبا دایما عزیزا جامعا جمیلا کاملا فی صدر بعلی (اسم و فامیل شوهر)

اللهم اجعلنی محبوبا دایما عزیزا جامعا جمیلا کاملا فی صدر بعلی (اسم و فامیل شوهر)

عزیزم شوهر من خیلی چشمش اینور اونوره مثلا ما تو خانوادمون یه خانم بد هست شوهرم میگفت با اینا بریم شمال تورو خدا این دعاها ج میده. خیلی ازش سرد شدم

عزیزم شوهر من خیلی چشمش اینور اونوره مثلا ما تو خانوادمون یه خانم بد هست شوهرم میگفت با اینا بریم شم ...

اره عزیزم نیت کن به نیت اینکه چشمش ندوعه و کسیو نمیبنه مخصوصا اون اجعلنی و یا رقیب 

2706