2737
2734
عنوان

سیسمونی نوزاد با کم ترین قیمت

| مشاهده متن کامل بحث + 1948 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانم گلها قیمت ها به صورت کلی

تشک گارد با متکا 80

تشک لحاف و متکا کیفی مسافرتی 70

تشک لحاف و متکا تاسن 2سال 80تاسه سال 90تا چهار سال120

قنداق فرنگی 70

ساک دستی 70

شیک ترین و مناسب ترین سیسمونی برای ناز گل ها ی شما،باقیمت های باور نکردنی                         NiNiNaz139@
2738
ممنون،تو کانال هم چند روز پیش قیمت نزده بودین الان زدین؟

خواهش میکنم عزیزم

شیک ترین و مناسب ترین سیسمونی برای ناز گل ها ی شما،باقیمت های باور نکردنی                         NiNiNaz139@
سلام عزیزم،اصفهان،اگه نتونستید بگید تا شماره تلفن بدم بهتون

منم اصفهانم عزیزم دنبال یه نفربودم کل وسایل رابرام بدوزه آماده نخرم!!

ولی راستش قیمت هاخیلی بالاس😲این تشک گاردی هاراو...تویه کانال دارم آموزش میده بعدخودم بخوام درست کنم25میشه😦

منم اصفهانم عزیزم دنبال یه نفربودم کل وسایل رابرام بدوزه آماده نخرم!! ولی راستش قیمت هاخیلی بالاس😲 ...

عزیزم من پارچه ای که استفاده میکنم متری 30به خودمون میدن،که یه تشک با متکا حدود 1/5پارچه میخواد،که میشه 45،دو تا سه کیلو الیاف میخواد،کیلویی،12اونم واسه ما که صد کیلو سفارش میدیم بگو 30الیاف،باور میکنی،هر کدوم از این کارها5تا 10واسمون داره،

عزیزم من پارچه ای که استفاده میکنم متری 30به خودمون میدن،که یه تشک با متکا حدود 1/5پارچه میخواد،که م ...

عزیزم حق داری همه چی گران شده انءشاءالله خدابه کارت برکت بده کجای اصفهان هستید؟؟؟؟

منم اصفهانم عزیزم دنبال یه نفربودم کل وسایل رابرام بدوزه آماده نخرم!! ولی راستش قیمت هاخیلی بالاس😲 ...

گلم الیاف کیلو هشت تومن هست ولی هم زود نشست میکنه هم عرق میکنه نوزاد،باور میکنی یه بنده خدایی از بازار 100خریده بود برده بود خونه توش دم قیچی های قالی راریخته بودن بایه پارچه نا مرغوب،تازه بقیه کانالها تاحدود 150تشک گارد رازدن

2706