2733
2739

سلام دوستان.توی بارداری چی بخورم که بچه م سفید و خوش اخلاق و چشم درشت بشه و موهاش بور و چشم رنگی و باهوش؟من و همسرم هر دو پوستمون سفیده و چشمهامون درشته.همسرم و خانواده ش بور هستن .ولی بچه های خواهرشوهرها و برادرشوهرام هیچ کدوم نه بور شدن نه سفید.میگن بغیر از ژنتیک تغذیه هم ژنهایی رو فعال میکنه که باعث زیبایی و باهوشی میشه.دوستانی که تجربه دارن ممنون میشم در اختیار بذارن.

شنیدم به و سیب سفید میکنن،گریپ فروت و بابونه و بومادران و آب هویج بور میکنه،و خیلی چیزای دیگه.ولی میخوام کسایی که تجربه کردن و نتیجه گرفتن جواب بدن لطفا

خدایا همه نی نی ها رو صحیح و سالم به آغوش مامانهاشون بفرست.آمین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

همش ژنتیکه😐فقط اگه یبوست نداشته باشی پوستش خوب میشه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2740

سیب و انار واسه زیبایی جنین تو ماه هشت خورده بشه شیر و خرما هم سه ماه اول

برای اینکه بچه ارومی بشه تا ماه نه دست روشکمت بزار هروز چن بار سوره ولعصر بخون جنین صبور میکنه من پسرم انقد اروم بود نگو نپرس شب تا صبح میخوابید براشیرم بیدار نمیشد زور بهش شیر میدادم الان واسه این بچمم شروع کردم

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
تخم مرغ دو زرده چشو رنگی میکنه.سوره حضرت یوسف بچه رو خوشگل و تو دل برو میکنه.کندر بخور نی نی زرنگ می ...

مرسی عزیزم💜💜لطف کردی💋شما امتحان کردی همشو درست بود؟

البته این میوه هایی که گفتم مثلا پوستش شفاف میکنه و خوش اب رنگ فک نکن کلا تعقیرش میده یه چیز دیگه میشه ها چیزایی که تو قران گفته

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
همش ژنتیکه😐فقط اگه یبوست نداشته باشی پوستش خوب میشه

😂😂

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️

من فقط شنیدم.سوره حضرت یوسف.خوردن کندر سیب به اناااار. عرق کاسنی چه قبل بارداری چه بعدش.

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
سیب و انار واسه زیبایی جنین تو ماه هشت خورده بشه شیر و خرما هم سه ماه اول برای اینکه بچه ارومی بشه ...

عزیزم.خدا حفظش کنه.ممنون لطف کردی.انشالله صحیح و سالم باشه.من یه جا خوندم زن هر ۸ماه قمری به سیب سرخ یوسف بخونه فوت کنه بخوره مرد هم هر ۱۵ماه قمری دستشو روی شکم زن بذاره یوسف بخونه بچه خوشگل میشه.ما تا الان خوندیم شما هم امتحان کن😊💜

2706