2737
2734
جالبه ک اسم سایت نی نی سایته ولی کسی در این موارد کمکی نمیکنه!!!! همش بحث های مزخرف خانواده شوهر 😂 ...

عزیزم من سال ۹۴ اقبال با خانم دکتر عقیقی سزارین شدم،هزینه سزارین ۴۷۰۰ بود ک اتاق خصوصی ۲۰۰ و یه مقدار هزینه ی دیگه که یادم نیست.بیمارستان درسته قدیمی هست اما تمیز،کادر خوش برخورد داره،مهم دکتر هست نه بیمارستان.به نظر من برو اقبال،ضرر نمیکنی.

اگه امکان داره اسم دکترت و هزینه ی سال ۹۷ اقبال بگو؟

پسرم؛این نفس بی تو بعید است که تکرار شود.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من سال ۹۴ اقبال با خانم دکتر عقیقی سزارین شدم،هزینه سزارین ۴۷۰۰ بود ک اتاق خصوصی ۲۰۰ و یه مقدا ...

دکترم فریبا امیر دانشور هستش

هزینه ش هم تعرفه آزاد ۴۷۰۰گفتن و تاق خصوصی هفتصدو خورده ای

دکترم فریبا امیر دانشور هستش هزینه ش هم تعرفه آزاد ۴۷۰۰گفتن و تاق خصوصی هفتصدو خورده ای

هزینه سز زیاد نشده،اما چرا انقدر اتاق خصوصی گرون شده،دو تا اتاق خصوصی هم بیشتر نداشت

پسرم؛این نفس بی تو بعید است که تکرار شود.  
2728
دکترم فریبا امیر دانشور هستش هزینه ش هم تعرفه آزاد ۴۷۰۰گفتن و تاق خصوصی هفتصدو خورده ای

عزیزم شما اقبال زایمان کردی؟ چه ماهی بود زایمانت؟ راضی بودی از همه لحاظ

خوب بخیه زده بودن مشکلی نداشت؟ 

خدااا همیشه کنارم باش... 
عزیزم شما اقبال زایمان کردی؟ چه ماهی بود زایمانت؟ راضی بودی از همه لحاظ خوب بخیه زده بودن مشکلی ندا ...

من خردادماه بیمارستان آتیه زایمان کردم و بیهوشی کامل بودم بله خداروشکر همه چی عالی بود الان جای بخیه هام فقط یه خط باریک مونده

من خردادماه بیمارستان آتیه زایمان کردم و بیهوشی کامل بودم بله خداروشکر همه چی عالی بود الان جای بخیه ...

هزینت چقدر شد کلا؟و اینکه دکترت کی بود؟ دکترت فقط جراحت بود یا که کل باردار ی تحت نظرش بودی

خدااا همیشه کنارم باش... 
2740
ببخشید فکر کردم پرسیدی بالاخره کجا زایمان کردی اخه من بین این بیمارستانا مونده بودم کدومو انتخاب کنم

سلام عزیزم ...میشه بیای کمکت احتیاج دارم

من میخوام بیام تهران بیمارستان اقبال سزارین بشم این ماه ...میخوام ازش بگی چطوری هست و هزینه اگه میدونی،بگی من تامین اجتماعی هستم و بیمه تکمیلی پارسیان دارم که تا سقف پنج م ممکنه بده و اینکه دکتر م خانم اورکی قراره شنبه بیام پیششون هیچی نمیدونم از دکتر و بیمارستان و هزینه‌ای ها و گفتن شنبه زنگ بزنم که دیره...و اینکه از شهرستان میخام بیام چون سزارینم نمیکنن اینجا 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
سلام عزیزم ...میشه بیای کمکت احتیاج دارم من میخوام بیام تهران بیمارستان اقبال سزارین بشم این ماه .. ...

عزیرم بسلامتی فارغ شدید؟

ببخشید من چندتا سوال داشتم

از اقبال راضی بودید؟ کادرش، تمیزی بخشش؟

طبیعی بودید یا سز، و هزینه اش چقدر شد؟

مهربان باشیم، کافی است  
عزیرم بسلامتی فارغ شدید؟ ببخشید من چندتا سوال داشتم از اقبال راضی بودید؟ کادرش، تمیزی بخشش؟ طبیعی ...

سلام گلم من اورژانسی یزد زایمان شدم

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
بسلامتی، تبریک میگم، قدم کوچولوتون پرخیر و برکت باشه

ف ات بشم عزیزم