2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ارشیای مامان سیب ها رو پوست بگیر خشک هم باشن کیپ تا کیپ بچین فاصله بینشون نباشه سیب ها بهم تکیه داده باشن اخر سر یه ربع اخر پخت قسمت بالا رو روشن کن که اگه خیسی ای هم داشته باشه از بین بره و برشته باشه
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2731

سایو جان 

خمیر کیک سفته ؟؟؟ یا شل ؟؟؟ 

و اینکه چقدر سیب برد کلا ؟؟؟ 

و چرا میگید کیک خرد میشه ؟؟؟ چرا باید خرد شه ؟

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
سایو جان  خمیر کیک سفته ؟؟؟ یا شل ؟؟؟  و اینکه چقدر سیب برد کلا ؟؟؟  و چرا میگید ک ...

خیلی شل نیست خیلی هم سفت نیست جوریه که سیب تو خمیر فرو نمیره  همون روی کیک میمونه 

خب اگه خنک نشه و برگردونی کیک میشکنه و درسته بیرون نمیاد 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
خیلی شل نیست خیلی هم سفت نیست جوریه که سیب تو خمیر فرو نمیره  همون روی کیک میمونه  خب اگه ...

فهمیدم عشقم 

نه یه لحظه فک کردم که میگی باید بعد اینکه کیک و از قالب دراوردین برش بدین 

ساغول جانیم 🤩🤩🤩🤩

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

سایو جان من روغن نیمه جامد ندارم 

میشه به جاش روغن مایع بریزم ؟؟؟ یا کره ؟ 

جایگزین نداره ؟

سایو جان لطفا جواب بده خیلی واجبه گلم 

2706