2733
2739
كي از پادشاه و اين دختره ميكشيد بيرون  دلم ميخاد تخت شاهي بكنم تو حلق همه اونا ك درگير ابت موض ...

نميخواييم

تا عروس سبيلاشو نزنه نميكشيم

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

جالبه بدونید کیت میدلتون همسر شاهزاده انگلستان برای چهارمین بار این لباسو پوشیده، اونم تو عروسی جاریش!

اینجا طاهره، دختر محمود نقاش معتقده پوشیدن لباس تکراری کار چیپ و بی‌کلاسیه😐

👉🆔

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گرگعلي سره به عروس😂😂😂

اره خیلی سره با اون همه کمالات رفته کی رو گرفته. بدا به حالش   

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
2728
نميخواييم تا عروس سبيلاشو نزنه نميكشيم

😂😂😂😂

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

پسر یکی از اشناهامون چهل سالشه. رفته یه دختر گرفته دختره دکترا داره خوشتیپ و پولدار از لحاظ چهره هم از پسره خیلللللی سرتر 9 سالم ازش کوچیکتره.اخرم خاله هاش میشینن میگن بچه خواهرمون حیف شد این همه صبر کرد باید یه خوشگلتر میگرفت.قیافه ما😲

واقعا کشور جهان سومی هستیم فرهنگمونم عقب مونده!!!برای هر مراسمی ی لباس!! جهیزیه هامون که کمر پدر بیچاره رو میشکنه حالا یکی نیس بگه بوفه و..تخم مرغ آبپزکن و قهوه ساز میوه خشک کن غذاساز میزبار و...اگه نباشه روزتون شب نمیشه!!درعوض تو اروپا4تاتیکه وسیله دارن انقد خونه ها ساده و دلباز تازه اون وسیله هایی رو هم استفاده نمیکنن مجانی میدن به کسی!!یا اصلا میرن لوازم دست دو میخرن!اونموقع ما میخواهیم کلیه پدرومادرمونو دربیاریم بفروشیم تا باجهیزیه مون چشم رقیبامونو کور کنیم

ی سرمایه رو که میشه باهاش کلی کاراقتصادی کرد رو میزارن جلوچشمشون که هی بهش نگاه کنن اصلا ی بوفه رو اختصاص میدن به نقره!!!میلیونها تومن پول بیزبون!!!

اگه دختری تو ایران دیرتر ازدواج کنه بقیه آبروشو میبرن انقد بهش میگن ترشیده تا روانیش کنن و مجبوری خودشوبدبخت کنه!!حالا مدل اروپاییش....

اگه مردی زیباتر از همسرش باشه انقد میگن تا مرده هوابرش داره بره خیانت کنه!!

این داستان ادامه دارد....

ﺑﺎﻭﺭ ﻧـﻤﯽ ﮐﻨـﻢ ﺧﺎﻟﻖ ﻧﻈـﻢ ﺩﺍﻧـﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﻧـﺎﺭ ﺯﻧـﺪﮔﯽ ﻣﺮﺍﺑﯽ ﻧﻈـﻢ ﭼﯿـﺪﻩ ﺑﺎﺷـﺪ!.....
2738