2737
2734
عنوان

سر پسرم شپش زده کمک لطفا

1678 بازدید | 20 پست

سلام دوستان من دوماهی میشه دارم پسرمو مهد میزارم. 4سالشه.چند روزه میبینم همش سرش میخاره. نگاه کردم دیدم دونه های ریز سفید چسبیده به موهاش دکتر گفت تخم شپشه و شامپو هگور آنتی لایس داد. حالا چند روز از درمانش گذشته دوباره از اونا چندتادیدم دوباره شامپو زدم دیدم بعد از شامپو باز دو سه. تا داره. باباش گفت کچلش کنیم.... اینکارو کردیم ولی پسرم داغون شد یکساعت گریه کرد که من موهامومیخام.... 

خدایا حافط همه نی نی ها باش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

سسو روغن زیتون سرکه رو قاطی میکردی میزاشتی رو سرش شب تا صبح  بمونه میرفت همه  شپشا بعدم تا چندروز موهاشو اتو مو میکشیدی کچلشم لازم نبود بکنی

بهشت آنجاس که آزاری نباشد،،، کسی را با کسی کاری نباشد 😒😒😒

عزیزم من شنیدم یکم سرکه و نمک و با هم بجوشونی بعد بذاری یکم خنک بشه بزنی ب سر و بعد نیم ساعت بشوری میگن خیلی تاثیر داره 

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤

کچلی درمان نیست ، با سس مایونز موهای سر پسر و احتمالا خودتون چرب کنید طوری که غرق در مایونز باشه و کلاه برارید حدود ۸ ساعت، این کارو ۱۰ روز پشت سر هم تکرار کنید، از شانه های آنتی لایس تو این ده روز پست سر هم استفاده کنید

تمام ملحفه ها رو با آب داغ ضدعفونی کنید

تیکر بارداری نیست