2733
2734

اینو بگم مادر شوهرم خیلی زبون درازه و حاضر جواب

تازه خونه خریدیم و تو یه شهر دیگه ایم و دست تنها شوهرم به خنده گفت نیازمند کمکیم اونا هم گفتن ایاب ذهاب بدین میام شوهرمم گفت شرمنده دیگه هر چی پول داشتیم از دستمون رفت فقط در همین حد

من بعد یه هفته معده درد شدید که هر شب راهی درمانگاه و سرمو امپول از استرس زیاد که راهی بیمارستان شدم که بعد ۹ روز هنوز درگیر بیماریم هستم حتا یه زنگ بهمون نزدن بعد نه روز امروز که مادرشوهرم به شوهرم زنگ زده بهش گفته که من ناراحتی معده گرفتم به من زنگ زده گفته من خبر نداشتم

منم گفتم خدا خیرتون بده ۹روز یه زنگ نزدین هیچکدومتون یهو دراومد گفت وظیفه تویه زنگ بزنی

گفتم مریض بودم  حتا زنگ نزدی بهم تبریک بگی خونه خریدیم مریضی بکنار

بچه ها حرفش خیلی ازارم داد😔😔😔 با اعتماد بنفس گفت خدا شفات بده و خداحافظی کرد حالا هیچ کدوم از خانوادش حتا زنگ نزدن حالمو بپرسن

دلم شکسته ازشون

ب دررررک 

خودتو ناراحت نکن اصلا. 

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گلم جوابشون نمیخواد بدی به شوهرت بگو یکم گریه چاشنیش کن بزار شوهرت ازت دفاع کنه 

💖.💖.تیکر دومین سالگرد نامزدیمه.💖.💖سلامتی عشق سربازم که میدونم هر کاری میکنه تا خوشبختم کنه  
2738

کارش که زشت هست، ولی کلا از هیچ کس توقع نداشته‌باش. حالا زنگ نزده که نزده چرا بیخود خودتو آزار میدی؟! فدای سرت که حالتو نپرسیده یا تبریک نگفته.

تو هم بعدا به جاش تلافی کن مث خودشون رفتار کن

بچه‌دار شدن مثل این است که بگویم: من به‌دنیا آمدم، مزه‌ی زندگی را چشیدم و آن‌قدر خوب است که ارزش تکثیر دارد💚🍃
2706