2733
2734

وسایل مورد نیاز هنگام زایمان چیه که با خودمون ببریم. در واقع میخوام از تجربتون استفاده کنم هنگام ورود به بیمارستان و اتاق زایمان.. لطفا خاطره بد از بیمارستان نگید تا شرایط روحیم بهم نریزه. متشکرم

عشق اول همسرم  عشق دوم پسرم  
۵ ماه دیگه منم این پستو میزنم😊😊 ایشالا زایمان راحتی داشته باشی و نی نی رو به سلامتی بغل کنی

ان شاالله .. شماهم بارداری خوبی داشته باشی و نی نی سالم به دنیا بیاری.. بیمارستان میلاد هستی؟با کدوم دکتر؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آبمیوه میگن بگیر  پوشک خودت و بچه رو میگن بگیر  دمپایی لباس دو دست برا بچه یادم نیست گف ...

آهان اونا رو گذاشتم.. وسایلی که تو ساک خودشون هست چیاست و قیمت ساکش چنده؟

اخیش عزیزم ان شالله ب سلامتی بری برگردی

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
ان شاالله .. شماهم بارداری خوبی داشته باشی و نی نی سالم به دنیا بیاری.. بیمارستان میلاد هستی؟با کدوم ...

نه عزیزم میلاد نمیرم، احتمالا سعادت اباد میرم بیمارستان پارسیان، روشنک احمدپور

شما میلاد میری؟ هزینه هاشو پرسیدی؟ دکتر خودت اونجاس؟

2738

برای خالم رفته بودم کمک نمیدونم دقیق عزیطم ولی فک کنم لباس بیمارستان ـخمیر دندون کوچیک و شامپو کوچیک درباز کن و یه سری وسیله اینجوری 

سه تا زایمان داشت برا هر کدوم یه بیمارستان ک همشون تامین اجتماعی بودن  برا دومی بدون پول دادن ولی فک کنم بعدی رو پول گرفتن

ان شاءالله به راحتی فارق بشید.تو رو خدا واسه مل منتظرا دعا کن زمان زایمانت.اخه میگن‌دعا خیلی درگیر م ...

اصلا یکی از علتهایی که میخوام طبیعی زایمان کنم همین دعا کردنه.. وایه خواهرم که 4 ساله سرطان داره و هرروز درد میکشه.  واسه دختر 5 سالش که بی مادر نشه واسه همه اونایی که بچه دار نمیشن .. واسه سلامتی مامانم که میخوام دنیا نباشه اگه اون نباشه و شوهرمو ........

آخی الهی چقد کیف میده لباس نی نیو جمع کنیم 😢😢😢ای خدا کی میاد اون روز

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
اصلا یکی از علتهایی که میخوام طبیعی زایمان کنم همین دعا کردنه.. وایه خواهرم که 4 ساله سرطان داره و ه ...

ان شالله ب حق همین شبا عزیزم خواهرت شفا پیدا کنه

2706